Кран пожежний ДУ50 муфта -цапка.Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта.Кран ДУ50 муфта –муфта.Купити кран ду50 муфта-цапка.Пожежний кран ду50 муфта-цапка Київ.Продаж пожежних кранів ДУ50 муфта-цапка.Кран пожежний ДУ50 латунь муфта-муфта.
Мова  УкраїнськаRussian

Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка

Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
Наявність: На складі
801.0грн
преимущества

Опис

Клапан пожежний ДУ50 муфта-ЦапкаКлапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
 
 
Клапан пожежний латунний прямоточний КПЛП (15Б3р) Ру 1,6 МПа з умовним проходом DN 50 на тиск Ру 1,6 МПа і приєднувальних виконанням муфта-Цапка.
Клапана встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних приміщень, магазинів, ресторанів, готелів і т. Д. І застосовуються для управління подачею води з температурою до плюс 50 ° С і робочим тиском 1,6 МПа (16 кг / см2) в пожежному крані.
Конструкція клапана забезпечує можливість його установки і експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиків вниз.
 
Технічні характеристики крана ДУ50 :

Тип
крана

Dy

Будівельна-
довжина,
мм(l)

Висота
мм (H)

Приєднувальна різьба
дюйм (G)

Рабоче
средовище

Масса,
кг, не
більше

Максимальна
температура
робочого средовища °C

КПЛП 50-1

50

117

150

2

вода

1,4

50

 
Так само завжди готові запропонувати Вашій увазі клапани запірні муфтові латунний типу 15Б3р з умовним проходом Dy 15,25,32,40,50 на тиск 1,6 МПа, які застосовуються в якості запірної арматури в системах гарячого і холодного водопостачання та ін. Рідин, до яких матерали корпусних деталей (латунь) і ущільнюючих прокладок нейтральні. Клапан виготовлений з латуні ЛЦ-40С, матеріал прокладок NBR.
Конструкція крана забезпечує можливість його установки і експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиком вниз.
 
 
Комплект для гасіння пожежі, що встановлюється на водопроводі, називається пожежним краном. Установка включає не тільки запірну арматуру, а й пожежний рукав, ствол і ящик. Вимоги ППБ обумовлюють норми і вимоги, яким повинні відповідати пожежні крани, їх розміщення та обладнання.
 
 
Що таке пожежний кран ДУ50
Пожежний кран прийнято відносити до найпростішого пожежного обладнання, ефективному на ранніх стадіях гасіння пожеж. ГОСТ на внутрішні ПК наказує установку вузла в наступних типах будівлі:
• Житлових.
• Адміністративних.
• Господарських і промислових.
• Побутових.
 
Підключення ПК здійснюється до водопровідної мережі або пожежного гідранта. По суті, пристрій служить для регулювання процесу подачі струменя і її тиску. Розрахунок кількості кранів проводиться в залежності від типу і призначення будівлі, наявності евакуаційних та пожежних виходів.
Існують спеціально продумані норми установки, що обумовлюють висоту ПК від статі, радіус дії і інші аспекти експлуатації. Наприклад, вимоги ППБ обумовлюють приведення в дію вузла за допомогою двох чоловік. Перший повинен тримати рукав, в той час як другий відкриває відтинає вентиль.
 
Норми і вимоги до пожежного крана ДУ50
• Технічне обслуговування пожежних кранів, а також загальні вимоги щодо встановлення та експлуатації викладені в РД 153-34.0-49.101-2003. Зокрема, наголошується на необхідності в наступному:
• Місця установки повинні добре опалюватися. Допускається установка на сходових клітинах, коридорах, шляхах евакуації за умови наявності в приміщенні опалення.
• Робочий тиск ПК розраховується за мінімальною величиною 1 МПа. При пуску струменя, натиск у ПК не повинен викликати гідравлічний удар небезпечний для обслуговуючого персоналу.
• ПК розміщують в пожежному шафі. Обов'язково позначення крана на схемі шляхів евакуації. Співробітники компанії повинні бути добре знайомі з місцезнаходженням шафи і вміти скористатися засобом первинного пожежогасіння на практиці.
• Пожежний кран для первинного внутриквартирного пожежогасіння повинен проходити регулярну перевірку на водоотдачу. Для цього використовується спеціальний прилад перевірки (стенд). Гідр тестер можна зробити з підручних засобів. Засікається час заповнення ємності водою з ПК.
• У ПК має бути тиск не менше 10кгс / см². Можливий напір води визначається за допомогою манометра, встановленого в пожежному шафі.
• У технічних документах і плані будівлі вказується не тільки розміщення пожежних шаф і ПК. Для приймання пожежним інспектором необхідно вказати код КВЕД для установки кранів.
 
Правила установки пожежного крана ДУ50
• Щоб визначити оптимальну кількість пожежних кранів враховуються такі чинники:
• Радіус дії ПК - напору струменя повинно бути достатньо, щоб дістати до пожежонебезпечної зони і бути в змозі загасити пожежу в приміщенні.
• Висота установки пожежного крана від статі становить 1,35 м. Допускається монтаж другого ПК не нижче 80 см. Установка спареного крану не суперечить нормам ППБ за умови достатнього тиску в трубопроводі при одночасному відкритті вентилів.
• Відстань між кранами вираховується за співвідношенням висоти компактного струменя, висоти розташування ПК від статі і відстані до стелі.
• Потрібно помістити позначення крана на схемі. У місці розміщення обов'язково встановити світлове табло, що включається в разі пожежі чи працює постійно.
• Правила установки в приміщеннях обумовлюються ФЗ №123 і відповідними ППБ.
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка