Ствол пожежний РСК-50.Стволи РСК50 пластік.Продажа стволів пожежних.Пожежне і протипожежне обладнання.Купити ствол пожежний.Київ стволи пожежні РСК50.Ствол РСК50.Виробництво пожежних стволів.Пожежний ствол РСК50.
Мова  УкраїнськаRussian

Ствол пожежний РСК-50

Ствол пожежний РСК-50
Наявність: На складі
660.0грн
преимущества

Опис

Ствол пожежний РСК-50Ствол пожежний РСК-50

Призначений для формування та направлення суцільного і розпиленого струменя води при гасінні пожеж і входить в комплектацію пожежних автомобілів.
Ствол пожежний РСК-50 має функцію перекривання.
Ствол комбінований РСК-50 складається з корпусу, крана, насадка, сполучної муфтової головки, що забезпечує приєднання його до напірного рукава. Стволр має ремінь, службовець для його перенесення.
Запірний пристрій стовбура випробовується гідравлічним тиском 0,6 МПа. При випробуванні допускається підтікання оди по пробці крана не більше 20 крапель в хвилину.
Корпус пожежного ствола РСК-50 виготовляється з алюмінієвого сплаву марок АЛ9 і АК7 (АЛ9В). Пожежний ствол не забарвлюється і поставляється споживачеві зібраним. На корпус стовбура насаджується оплечка червоного кольору, що забезпечує зручність утримання стовбура в руках при роботі. Інша частина корпусу ствола не забарвлюється. Ствол пожежний поставляється споживачеві зібраним.
 

Технічні показники ствола РСК-50:
 
Робочий тиск: 0,4-0,6 МПа;
Витрата води при робочому тиску: 2,7 л / с;
Дальність суцільний водяного струменя: 30 м;
Розпорошеної при максимальному куті факела 12 м;
Діаметр вихідного отвору 12 мм;
Довжина стовбура - 360 мм;
Маса - 1,9 кг;
Умовний прохід сполучної голівки - 50 мм.
 
Стволи пожежні ручні призначені для створення суцільної компактної або розпиленого струменя води, а також для захисту від теплової радіації водяною завісою при гасінні пожеж, а також служать для захисту від теплової радіації водяною завісою при гасінні пожеж. Ствол пожежний встановлюється на кінці напірної лінії і може застосовуватися для комплектації пожежних автомобілів, пожежних мотопомп, внутрішніх пожежних кранів та застосовуються для подачі вогнегасної струменя під певним тиском.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Ствол пожежний РСК-50
Виробник
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Ствол пожежний РС-50
135.0грн
Ствол пожежний РС-70
210.0грн
Ствол пожежний РС-50 П (пластик)
90.0грн
Ствол пожежний РСП-50
660.0грн
Ствол пожежний РСК-70
750.0грн
Ствол пожежний РСП-70
840.0грн

Теги Ствол пожежний РСК-50