Монтаж пожежної шафи
Мова  УкраїнськаRussian

Монтаж пожежної шафи

Монтаж пожежної шафи
Наявність: На складі
1.0грн
преимущества

Опис

Монтаж пожежної шафиМонтаж пожежної шафи

Згідно з вимогами ГОСТу пожежні шафи повинні відповідати вимогами кліматичного виконання - діапазон допустимої температури знаходиться в межах від 5 до 45 градусів при показнику відносної вологості до 90%, температура зберігання і транспортування становить від -40С до 45С. За Гост протипожежний шафа повинен супроводжуватися спеціальної документацією, що задовольняє приписи ЕСКД і бути зрозумілим для кожного користувача. Відповідно ГОСТ шафи пожежні фарбуються в білий або червоний колір, при цьому фарба використовується структурована, глянцева, порошкова або епоксидно-поліефірна.

Установка пожежної шафи також проходить по параметрам, регламентованим ГОСТом. Такі шафи встановлюють на стіні або в ніші стіни з будь-якого матеріалу. На задній стінці шафи мають спеціальні кріпильні отвори або мають на бічних поверхнях корпусу притискні пластини. Як правило, в бічній стіні корпусу шафи є спеціальний отвір, через яке внутрішнє протипожежне обладнання приєднується до водопроводу всередині будівлі. Вимоги пожежних шаф полягають в наступному - розміщення таких шаф допускається в загальнодоступному місці з метою швидкого доступу до розміщеного всередині пожежного обладнання для гасіння пожежі. В освітніх, медичних установах, житлових, виробничих, торгово-розважальних і офісних приміщеннях встановлення протипожежних шаф обов'язкова вимога ГОСТу, і строго контролюється спеціальними органами.

Наша компанія пропонує послуги монтажу пожежних шаф різних модифікацій. Наші фахівці здійснюють роботи на підставі діючої ліцензії, дотримуються всіх нормативних приписів законодавства і в швидкий термін виконують поставлені завдання.

За нормами пожежні шафи мають такі гост розміри - висота від 600, ширина від 540м, і глибина 230мм. Крім цього, товщина металевого покриття повинна бути в межах 0,8-1,2 мм, а дверцята шафи повинні відкриватися на 180 градусів і мати поштовий замок або засувки.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Монтаж пожежної шафи
Виробник Україна
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Теги Монтаж пожежної шафи