Ящик для піску.Пожежні ящики для зберігання піску 0,5м3.Ящик пожежний для піску 0,5м3.Виробництво ящиків для зберігання піску 0,5м3.Продажа пожежних ящиків Київ 0,5м3.Купити ящик пожежний для піску 0,5м3.Ящики пожежні для піску 0,5м3.Ящик для піску.
Мова  УкраїнськаRussian

Пожежний ящик для піску об'ємом 0.5 м3

Пожежний ящик для піску об'ємом 0.5 м3
Наявність: На складі
3,950.0грн
преимущества

Опис

Пожежний ящик для піску об'ємом 0.5 м3Пожежний ящик для піску об'ємом 0.5 м3
Ящик для піску призначений для зберігання піску на виробничих об'єктах і громадських будівлях на відкритих майданчиках.
Ящик розрахований на експлуатацію у відкритих просторах при температурі від -35 до +55 0 С і відносній вологості до 95%.
Даний вид пожежного інвентарю використовується для зберігання піску. Пісок, за своїми властивостями, негорючий і служить для гасіння вогнищ загорянь в виробничих і промислових приміщеннях та ін. Будівлях.
Пожежний ящик для піску має зручну кришку, яка кріпиться на болтах, що забезпечує зручність при заборі піску. Ручки, які знаходяться з боків ящика, дуже зручні при його транспортуванні.

 

Ящик для піску металевий 0.5 м3.
Колір - червоний (RAL 3002).
Розміри (мм): 800 х 900 х 700.

 

Нарівні з вогнегасниками та іншими засобами для гасіння пожеж використовують пісок. Норми ППБ наказують встановлювати в місцях підвищеної вогненебезпечності ємності з сухим піском.
Конструкція і призначення пожежного ящика для піску може відрізнятися в залежності від вимог безпеки. Яким нормам повинні відповідати пожежні ящики для піску?

 

Вимоги до ящики з піском
Металевий пожежний ящик для піску відноситься до первинних засобів пожежогасіння. Правила ППБ наказують суворе дотримання наступних умов зберігання і експлуатації: стандартні розміри ящиків для зберігання піску Згідно СНиП, товщина стали, з якої виготовляється ящик, не повинна бути менше ніж 1-1,2 мм.
Пісок повинен залишатися сухим, тому ящик виглядає як короб з опускається зверху кришкою. Вимоги ППБ окремо обумовлюють необхідність дотримання умов для швидкого і вільного вилучення піску.
Пісок зберігатися в ящику з місткістю 0,5-1-3 м3.
Протипожежні ЯП повинні відповідати ГОСТ 12.4.009-83 і ППБ 01-03.

 

НОРМИ УСТАНОВКИ ЯЩИКОВ ЗБЕРІГАННЯ ПІСКУ
Основна вимога, яким повинні відповідати протипожежні ящики з піском, полягає в можливості швидкого доступу до грунту для пожежогасіння. Для цієї мети використовується наступне: Позначення ящика - пожежний ящик для піску відноситься до первинного засобу пожежогасіння. ЯП розташовують поблизу місць з максимальною вибухонебезпекою і пожежа небезпекою, зазвичай в комплекті з пожежним щитом. Тому на плані використовується одна маркування.
У пожежному ящику повинно бути піску від 0,5 до 3 м ³. обсяг обговорюється в залежності від загальної площі приміщення і згідно присвоєної категорії небезпеки.
пластиковий ящик під пісок Ящик повинен бути червоного кольору.

 

При використанні декількох пожежних щитів проводиться обов'язкова нумерація ящиків. Це полегшує подальшу експлуатацію і проведення необхідних перевірок.
ГОСТ 19596 обумовлює необхідність додаткового обладнання ЯП совковою лопатою. Не допускаються бортики і інші конструктивні особливості, що перешкоджають вільному діставання грунту в разі пожежі.

 

Кожні три - чотири місяці проводиться перевірка якості піщаного складу. При виявленні попадання вологи в ємність здійснюється заміна піску або його просіювання. За результатами перевірки складається акт.
Ящики повинні мати обсяг обвинувачений в ППБ. Розміри залежать від присвоєної категорії небезпеки приміщення. Обов'язково обладнати пожежними щитами автостанції, склади ПММ і т.д.

 

Стандартні розміри ящика під пісок 700-900-500. Додатково укомплектовується совковою лопатою. Зазвичай входить в конструкцію пожежного щита.
ЯП повинен знаходитися в зручних для доступу місцях.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Пожежний ящик для піску об'ємом 0.5 м3
Виробник
Габарити (Д x Ш x В) 800.00см x 900.00см x 700.00см
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Пожежний ящик для піску об'ємом 0.5 м3