Кран ДУ50.Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-Цапка.Продаж пожежних кранів ДУ50.Київ кран пожежний ДУ50.Продаж пожежного та протипожежного обладнання.Крани ДУ50 латунь.Продаж пожених кранів латунь ДУ50.Кран ДУ50 латунь.
Мова  УкраїнськаRussian

Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-Цапка

Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-Цапка
Наявність: На складі
470.0грн
преимущества

Опис

Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-ЦапкаКран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-Цапка
 

Крани пожежні Д50 латунь муфта-Цапка можуть встановлюватися на внутрішніх водопровідних мережах з метою приєднання до нього напірного пожежного рукава і подачі води на пожежогасіння.
Техніческте еарактерістікі пожежного крана ДУ50 латунь муфта Цапка:

 

Вид різьби (вход/виход)

Параметр

Робочий тиск, МПа

1,6

Рабоче середовище

Вода

Напрямок подачі рабочого середовища

Під клапан

Максимальна температура рабочого середовища, 0C

50

Герметичність закриття клапана при прикладанні до маховика крутячого момента, кс/см

Не більше 125

Напрямок обертання маховика

Правое

Кількість оборотів до відкривання клапана на величину h=12,5 мм, для уумовного прохода 50

Не більше 5

Маса клапана, кг

Не більше 1,6 кг


Кран (вентиль) під кутом 125 ° РУ-1,6 МПа з діаметром умовного проходу 50 мм з латуні 50-1 і приєднувальних виконанням муфтові.
Крани пожежні ДУ50 встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. і застосовуються для управління подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кг \ см2) в пожежному крані.
Конструкція пожежного крана ДУ50 забезпечує можливість його установки і експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиків вниз. У порівнянні з прямими клапанами, не вимагає додаткових частин, що приєднуються.

 

Пожежний кран ДУ50 латунь муфта-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Один з типів внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення - це латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Л).
Ці крани мають різний вигляд для установки: кутові 125 ° КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу ДУ50 латунь муфта-Цапка.
Комплект для гасіння пожежі, що встановлюється на водопроводі, називається пожежним краном. Установка включає не тільки запірну арматуру, а й пожежний рукав, ствол і ящик. Вимоги ППБ обумовлюють норми і вимоги, яким повинні відповідати пожежні крани, їх розміщення та обладнання.

 

Що таке пожежний кран ДУ 50 муфта-Цапка ?
Пожежний кран ДУ50 муфта Цапка латунь прийнято відносити до найпростішого пожежного обладнання, ефективному на ранніх стадіях гасіння пожеж. ГОСТ на внутрішні ПК наказує установку вузла в наступних типах будівлі.

 

Клапан пожежного крана ДУ50 латунь муфта-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний (Ч) і латунний (Л), звідси і позначення пожежного крана.
Так само клапани пожежного крана ДУ50 латунь муфта-Цапка класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають на вхідному і вихідному отворі клапана різьблення різного типу: муфтову (внутрішню), або цапкова (зовнішню).

 

Пристрій пожежного крана може бути різним, тому при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
Вентиль пожежного крана виготовлений з високоякісних матеріалів:
латунь - ДУ50 латунь муфта-Цапка, КПЛ, КПЛМ
чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії.

 

Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-Цапка
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° муфта-Цапка