Кран ДУ50 латунь 125 градусов цапка-цапка.Кран пожежний ДУ 50 латунь 125 градусов цапка-цапка.Продаж пожежних кранів ДУ50 латунь 125 градусов цапка-цапка.Київ кран пожежний ДУ50 латунь 125 градусов цапка-цапка.Продаж пожежного та протипожежного обладнання
Мова  УкраїнськаRussian

Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° Цапка - Цапка

Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° Цапка - Цапка
Наявність: На складі
470.0грн
преимущества

Опис

Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° Цапка - Цапка

 
Клапан (вентиль, пожежний кран) під кутом 125 ° РУ 1,6 МПа з діаметром умовного проходу 50 мм з латуні КПЛ 50-2 і приєднувальних виконанням цапкові. Для установки і монтажу потрібно додатково комплект муфти і контргайки. Клапани встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. і застосовуються для управління подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кг \ см2) в пожежному крані. Конструкція клапана забезпечує можливість його установки і експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиків вниз. У порівнянні з прямими клапанами, не вимагає додаткових частин, що приєднуються.
 
Технічні характеристики крана пожежного Ду50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка:

Вид присоединения

цапка /цапка

Рабочее давление, МПа

1,6

Рабочая среда

Вода

Направление подачи рабочей среды

Под клапан

Максимальная температура рабочей среды, C

50

Герметичность закрытия клапана при приложении к маховику крутящего момента, кс\см

Не более 125

Направление вращения маховика

Правое

Количество оборотов до открытия клапана на величину h=12,5 мм, для условного прохода 50

Не более 5

Масса клапана, кг

2,5
 
Вентилі ДУ50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка встановлюються на водопровідних мережах для під'єднання до них пожежних рукавів та іншого спец. обладнання. Виготовляються з латуні або ковкого чавуну з умовним проходом 50 і 65 мм. Діляться на кутові (900 і 1250) і прямоточні, з зовнішньої і внутрішньої різьбленням. Робочий тиск 1,6 МПа.
 
Клапан пожежного крана ДУ50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Один з типів внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення - це латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Л).
Ці вентилі мають різний вигляд для установки: кутові 125 ° КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
Комплект для гасіння пожежі, що встановлюється на водопроводі, називається пожежним краном. Установка включає не тільки запірну арматуру, а й пожежний рукав, ствол і ящик. Вимоги ППБ обумовлюють норми і вимоги, яким повинні відповідати пожежні крани, їх розміщення та обладнання.
 
Що таке пожежний кран ДУ50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка?
Пожежний кран ДУ50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка прийнято відносити до найпростішого пожежного обладнання, ефективному на ранніх стадіях гасіння пожеж.
Клапан пожежного крана ДУ50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний (Ч) і латунний (Л), звідси і позначення пожежного крана.
 
Так само клапани пожежного крана ДУ50 латунь 125 градусів Цапка-Цапка класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають на вхідному і вихідному отворі клапана різьблення різного типу: муфтову (внутрішню), або цапкова (зовнішню).
Пристрій пожежного крана може бути різним, тому при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
 
Вентиль пожежного крана виготовлений з високоякісних матеріалів:
латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ
чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії.
 
Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° Цапка - Цапка
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Кран пожежний ДУ 50 латунний 125 ° Цапка - Цапка