Оплата і доставка- Україна, купити вогнегасники
Мова  УкраїнськаRussian

Оплата і доставка пожежного обладнання


Оплата і доставка пожежного обладнання

Оплата і доставка пожежного обладнання

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину пожежного обладнання «Пожежне Обладнання»

Якщо Ви вперше на нашому сайті, рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами роботи інтернет-магазину, наведеними нижче, а також з Умовами використання сайту.

Графік роботи менеджерів магазину: Понеділок - Птятніца - з 8:00 до 17:00
Субота - неділя, держ. свята - вихідний

1. Самовивіз
2. Умови доставки по Україні
3. Оплата замовлень
4. Наявність замовленого товару

5.Наложений платіж

1. Самовивіз

Після узгодження з менеджером покупець може самостійно забрати замовлений товар за адресою: м.Київ вул.Сірецько-Садова, 17 заїзд з маршала Гречки.

 

2. Умови доставки по Україні

Товар відправляється в місто покупця транспортними компаніями протягом 2-5 робочих днів після факту надходження оплати на наш рахунок. Фактом надходження оплати вважається час проведення банківської виписки - виписка банку проводиться в робочі дні з 10:00 до 12:00. Оплати, що надійшли після 12:00, потраплять в виписку наступного робочого дня. Рекомендуємо Вам робити замовлення і проводити оплату завчасно.

Перелік транспортних компаній, з якими ми працюємо:

Делівері-- https://delivery-auto.com.ua

Нова Пошта - https://novaposhta.ua

Сат - https://www.sat.ua

Вартість послуг транспортних компаній залежить від ваги / обсягу посилки, її оціночної вартості і відстані від Маріуполя до міста одержувача (тарифи Ви можете дізнатися на сайті обраної транспортної компанії). Транспортні компанії доставляють посилки по Україні протягом 1-2 діб.

ВАЖЛИВО! Безкоштовно посилка зберігається на складі транспортної компанії протягом 2-х днів, після закінчення цього часу стягується плата за зберігання посилки.

 

3. Оплата замовлень

В інтернет-магазині пожежного обладнання «Пожежне Обладнання» існує кілька варіантів оплати:

за рахунком-фактурою в будь-якому банку чи клієнт-банку.
зарахування грошей на карту Приват-Банку
наложеним платежем
Рекомендуємо здійснювати оплату тільки після узгодження наявності замовленого товару з менеджером магазину, який зв'яжеться з Вами протягом доби за номером телефону, вказаним при реєстрації, в іншому випадку наявність замовленого товару не гарантується.

Доставка товарів по Україні здійснюється транспортними компаніями протягом 2-5 робочих днів після факту надходження оплати на наш рахунок. Фактом надходження оплати вважається час проведення банківської виписки - виписка банку проводиться в робочі дні з 09:00 до 12:00. Оплати, що надійшли після 12:00, потраплять в виписку наступного робочого дня. Рекомендуємо Вам робити замовлення і проводити оплату завчасно.

 

4. Наявність замовленого товару

Ми намагаємося підтримувати необхідну кількість товарів на нашому складі, але в силу певних обставин, може статися так, що замовлений товар в даний час відсутній на складі. У такому випадку наші менеджери зв'яжуться з Вами по телефону і запропонують заміну, а в разі неможливості заміни замовлення може бути відкладений на означений час поставки товару.

Просимо також звернути увагу, що відзначити все відсутні товари інтернет-магазину в автоматичному режимі поки, на жаль, технічно неможливо. Тому позначка "Немає в наявності" ставиться вручну в основному тільки на ті товари, яких немає тривалий період часу або їх поставка найближчим часом не передбачається. Фактичну наявність товару можна уточнити по телефону, електронній пошті.  (067) 121-03-96 (067) 121-03-96,  (050) 208-12-68 (050) 208-12-68(044)222-64-19 (044)222-64-19,  ognetushiteli@ukr.net