Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом
Мова  УкраїнськаRussian

Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом

Сортувати за:
Показати:
1.0грн
Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd ..
1.0грн
Кран-комплект HW-25-52 NKD навісний 1200х600х250 ШПК-310Н-25..
Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом

Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавомПожарные кран комплекты с полужёстким рукавом
 

Внутрішні пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом встановлюються на об'єкті насамперед для створення внутрішньої водяної системи пожежогасіння, для протипожежного захисту будівель і споруд.

Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом встановлюється всередині спеціального пожежного шафи, який безпосередньо монтується на об'єкті в житлових і виробничих приміщеннях.
 

Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом ми пропонуємо встановлювати для системи пожежного обладнання будинку, на дачі, в приватних об'єктах. Для цього існує комплекти внутрішньоквартирного пожежогасіння, в які так само входять побутові пожежні крани - первинний пристрій внутрішньо квартирного пожежогасіння. Пожежний кран комплект з напівжорсткими рукавом складається з штуцера для підключення до водопровідної мережі, пожежний рукав Д 25мм, розпилювач, кульовий кран, сталевий барабан, сталевий хомут - легке підключення до водопровідної мережі, не вимагає технічного обслуговування.

Відмінність побутового пожежного крана від звичайного в діаметрі приєднання, у внутрішньо квартирного він дорівнює 25мм. Відповідно до нього підключається 25мм пожежний напівжорсткий рукав з розпилювачем.
 

Пожежний кран-комплект з напівжорсткими рукавом відноситься до внутрішнього водопостачання для пожежогасіння і складається з пожежної шафи і протипожежного устаткування пожежного крана. Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом повинні бути встановлені в житлових приміщеннях, на промислових підприємствах, об'єктах з масовим перебуванням людей і об'єктах, які мають соціально-культурне значення.
Пожежні кран комплекти з напівжорсткими рукавом необхідні для оперативної подачі води до місця загоряння з подальшим гасінням вогнища загоряння. У нашій компанії можна купити кран комплект з напівжорсткими рукавом для гасіння пожежі.