ᐉ Рукав 77 Пожежний Техніка (т) с ГР-80 (стандарт) Купити за 800.00 грн з ПДВ
Мова  УкраїнськаRussian

Рукав 77 пожежний техніка

Рукав 77 пожежний техніка
Наявність: На складі
960.0грн
преимущества

Опис

Рукав 77 пожежний технікаРукав 77 пожежний техніка

 

Рукав 77 має довжину 20м.

Робоче гідравлічний тиск: рукав типу Техніка-16атм., Розривне тиск-40атм.

Пожежні рукави дозволяють доставляти воду до осередку пожежі від джерела. Рідина - а це може бути водний розчин піноутворювача, надходить під тиском до шістнадцяти атмосфер по рукавної лінії від насоса або колонки.

 

Зараз пожежний рукав 77 виробляють з синтетичних ниток і використовують суцільне внутрішнє полімерне покриття в якості гідроізоляційного шару.

Називати пожежний рукав 77 шлангом не дуже правильно, хоча по суті рукава є шлангами. В історії пожежної охорони збереглося чимало слів з німецьким корінням. Шланг - змія. Дійсно, пожежні рукави 77 лежать на землі подібно гігантським анакондам. При використанні рукава 77 піддаються механічним навантаженням, отже, повинні бути стійкі до них.

 

Вважається, що найменш схильний до стирання напірний рукав 77 з матеріалу армтекс. Як видно з назви, він злегка армований. Його особливо люблять використовувати бійці-професіонали. Довжина пожежного рукава 77 варіюється, але зазвичай - по стандартам - це двадцять метрів з невеликою похибкою.

 

Пожежний рукав 77 хоч і роблять з міцних матеріалів, вимагає до себе дбайливого ставлення та догляду. Після використання рукав необхідно висушити і акуратно скачати. Щоб не утворювалося заломів, потрібно час від часу перекладати скатку рукава так, щоб місце згину змінювалося.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Рукав 77 пожежний техніка
Виробник Україна
Вага 7.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 200,000.00мм x 150.00мм x
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Рукав 77 пожежний техніка