Шафи пожежні в Києві|Виробництво пожежних шаф|Пожежне обладнання
Мова  УкраїнськаRussian

Пожежні шафи для пожежного крана ПК і вогнегасників.


Пожежні шафи для пожежного крана ПК і вогнегасників

Пожежні шафи
У нашій компанії можна купити пожежні шафи ШПК в яких розміщуються рукави пожежні і вогнегасники. Вся продукція сертифікована (Переглянути: сертифікат відповідності, сертифікат пожежної безпеки.)
Ви можете як купити пожежний шафа, так і придбати все необхідне для його комплектування, відповідно до норм ПБ.

 

Залежно від функціонального призначення розміщуються в них технічних засобів шафи пожежні класифікують:
• шафа пожежний для розміщення ПК пожежного крана (ШП-К)
• шафа пожежний для розміщення вогнегасників (ШП-О);
• шафа пожежний для розміщення пожежного крана і вогнегасників (ШП-К-О);
• шафа пожежний багатофункціональний інтегрований (ШПМІ).

 

Залежно від виконання і способу установки в спорудах шафи пожежні класифікують:
• навісні (Н) -встановлюють у висячому положенні на стінах.
• вбудовані (В) -встановлюють у висячому положенні в нішах стін.
• приставні (П) -встановлюють, як біля стін, так і в нішах стін, при цьому вони спираються на поверхню підлоги.
Пожежні шафи встановлюють в спорудах і житлових приміщеннях і призначаються вони для розміщення і забезпечення схоронності первинних засобів пожежогасіння, індивідуального захисту, порятунку людей і матеріальних цінностей. Пожежний шафа це вид пожежного інвентарю, призначений для розміщення і забезпечення схоронності технічних засобів, що застосовуються під час пожежі для його усунення.
Конструкція пожежної шафи забезпечує його природну вентиляцію. Вентиляційні отвори розташовуються у верхній і нижній частинах дверцят. В конструкції шафи можуть бути передбачені кріплення до будівельних конструкцій.

 

Шафа пожежна ШПК-310Шафа пожежна ШПК-310

Шафи пожежні ШПК-310 призначені для розміщення в них комплекту обладнання пожежного крана - клапана пожежного - DN 50 (кутового або прямоточного), DN 65 (кутового), пожежного рукава, ствола пожежного.
Оснащені поштовим замком і гніздом для ключа. Шафа ШПК-310 обладнаний поворотною касетою для пожежного рукава, на бічних стінках по обидва боки передбачені надруби для вхідних отворів під пожежний кран.
Має дві модифікації - навісний (Н) і вбудований (В). За замовчуванням шафи пожежного крана виготовляються правого відкривання дверцят.
Можливо виготовлення шаф лівого відкривання.
Шафи пожежні призначені для розміщення в них комплекту обладнання пожежного крана на виробничих об'єктах, в житлових і громадських будівлях. Шафи закріплюються на стінах, виконаних з будь-якого будівельного матеріалу. Шафи кріпляться в ніші або на стіні, використовуючи кріпильні отвори в задній стінці шафи і притискні пластини на бічних поверхнях корпусу.
 

 

Шафа пожежна ШПК-315Шафа пожежна ШПК-315
Шафи пожежні ШПК-315 складаються з двох горизонтальних секцій і призначені для розміщення в них комплекту обладнання пожежного крана - клапана пожежного - DN 50 (кутового або прямоточного), DN 65 (кутового), пожежного рукава, ствола пожежного, а також одного переносного вогнегасника. Рукавна секція обладнана поворотною касетою для пожежного рукава, на боковій стінці передбачений надруби для вхідного отвору під пожежний кран, інша призначена для зберігання одного вогнегасника. Шафа для пожежного рукава або крана оснащений поштовими замком і гніздами для ключів. Має дві модифікації - навісний (Н) і вбудований (В). За замовчуванням шафи виготовляються правого відкривання дверцят. Можливо виготовлення шаф лівого відкривання. Вага-15 кг.
 

 

 

 

Шафа пожежний ШПК-320Шафа пожежний ШПК-320
Шафи пожежні ШПК-320 складаються з двох вертикальних секцій і призначені для розміщення в них комплекту обладнання пожежного крана - клапана пожежного - DN 50 (кутового або прямоточного), DN 65 (кутового), пожежного рукава, ствола пожежного, а також двох переносних вогнегасників. Верхня рукавна секція обладнана поворотною касетою для пожежного рукава, на бічних стінках по обидва боки передбачені надруби для вхідного отвору під пожежний кран. Нижня секція призначена для зберігання двох вогнегасників.
Оснащений поштовими замками і гніздами для ключів. Має дві модифікації - навісний (Н) і вбудований (В). За замовчуванням шафи виготовляються правого відкривання дверцят. Можливо виготовлення шаф лівого відкривання. Вага - 20 кг.
Верхній відсік для 1 пожежного рукава, нижній відсік для вогнегасників (ОП9 - 1шт. Або ОП5 - 2шт. Або ОУ3 - 2шт.)
 
Пожежна шафа ШПК-320-12 призначений для розміщення двох пожежних рукавів та двох вогнегасників вагою до 20 кг. У комплект входять 2 кошика для напірних пожежних рукавів. Виконується в навісному і вбудовується варіантах, зі склом і без. Колір червоний і білий. Габарити (700х1300х300) (Ш х В х Г мм) .В дверцятах передбачені поштові замки (можливо виробництво шафи з євро замком-клямкою на вимогу клієнта). Застосовувана при складанні шафи зварювання значно підвищує його міцність і тривалість експлуатації.

 

Шафи пожежні ШПК-320-21 складаються з двох вертикальних секцій і призначені для розміщення в них двох комплектів обладнання пожежного крана - клапана пожежного -DN 50 (кутового або прямоточного), DN 65 (кутового), пожежного рукава, ствола пожежного. Обидві секції обладнані поворотною касетою для пожежного рукава, на бічних стінках по обидва боки передбачені надруби для вхідного отвору під пожежний кран. Оснащений поштовими замками і гніздами для ключів. Має дві модифікації - навісний (Н) і вбудований (В). За замовчуванням шафи виготовляються правого відкривання дверцят. Можливо виготовлення шаф лівого відкривання. Вага - 22 кг.
Використовуються тільки високоякісні матеріали: вуглецевий сталевий прокат (фасонні труби, куточки, листове залізо), нержавіюча високолегована сталь і полімерна фарба.

 

 Навісні і кутові пожежні шафи для зберігання в них вогнегасників. Шафи можуть бути відкритого і закритого тиру. Також від моделі шафи залежить кількість вогнегасників, які розміщені в шафу. Шафа може кріпитися на стіні, в кутку або в ніші. Шпо фарбуються порошковою емаллю червоного або білого кольору. Дверцята шаф обладнані замками і гніздами для ключа, захищеними склом.
Шафи для зберігання вогнегасників шпо призначені для розміщення в них переносних вогнегасників масою від 2 до 12 кг. і можуть бути розташовані на промислових об'єктах і в громадських і житлових будівлях.
У разі виникнення пожежі основним завданням є локалізація вогню і швидке гасіння полум'я. Вимоги пожежної безпеки до шаф для вогнегасників спрямовані на те, щоб помістити первинні засоби пожежогасіння в зручному місці і забезпечити вільний доступ до них у разі потреби.

 

НОРМИ до шафи зберігання ВОГНЕГАСНИКІВ
Внутрішньоквартирний пожежний шафа встановлюється на трубопроводі холодної води господарсько-питного водопроводу. Місце установки визначається розташуванням на трубопроводі окремого крана, до якого через штуцер приєднується шланг (рукав) з розпилювачем.
Пристрої внутриквартирного пожежогасіння призначені для використання в квартирах в якості первинного засобу гасіння загорянь на ранній стадії їх виявлення. Встановлюється на трубопроводі холодної води господарсько-питного водопроводу.
Пристрій внутриквартирного пожежогасіння не входить до переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в галузі пожежної безпеки. Чи задовольняє вимогам п. 3.1а СНиП 2.08.01-89 "Житлові Будівлі".
Для монтажу пристрою внутрішньо квартирного пожежогасіння УВП, КПК Пульс 01/02 необхідний проект на житлове приміщення і паспорт на пожежні внутріквартирні рукава. За правилами пожежної безпеки житлових будинків, на внутрішньому водопроводі встановлений кульовий кран з різьбленням 1/2 ", до якого і накручується штуцер пожежного рукава. Шафа або чохол закріплюється в безпосередній близькості від крана на стіні.
 Для зберігання вогнегасників та інших засобів гасіння в передбачених проектом місцях встановлюються пожежні шафи.
 

КОНСТРУКЦІЯ ПОЖЕЖНОГО ШАФИ
Місця зберігання вогнегасників, пожежних рукавів та розпилювачів повинні відповідати певним параметрам, які регламентовані ГОСТами і СНіПами. Згідно з ними для пожежних цілей застосовуються такі конструкції шаф:
• Навісні
• Вбудовувані
• Кутові
• Приставні

 

Навісну шафу являє собою металевий ящик з замикається на замок-засувку дверцятами. На двері знаходиться спеціальна ніша, закрита склом, в якій знаходиться запасний ключ від замка. При необхідності слід розбити скло і скористатися ключем. У шафі може зберігатися один або кілька вогнегасників, пожежний кран з рукавом на касеті, або і те й інше разом, в одній шафі, але різних відсіках.
 

Задня стінка теж закрита металевим листом, в якому передбачені отвори для кріплення на стіні.
Вбудовувані шафи встановлюються в спеціальних нішах, для цього отвори кріплення і спеціальні розпірні пристрої передбачені на бічних і задніх стінках. У житлових будинках і квартирах встановлюються спеціальні внутріквартирні ящики для зберігання кран-комплектів і вогнегасників. Як правило, вони представляють собою вбудований тип шафи.

 

Розміри шаф стандартизовані, в пожежній документації вони отримали позначення:
• ШПК - для пожежних кранів
• ШПВ - для вогнегасників.
Вони можуть виготовлятися у відкритому, заскленому варіанті і з суцільними дверцятами - глухий тип виконання. Кранові шафи обладнуються спеціальною касетою для зберігання рукава в намотаному стані. Касета відкидається на 900 для полегшення розмотування рукава. У бічних стінках перфоровані спеціальні отвори для полегшення підключення до водопровідного крану.
Фарбуються сховища червоною або білою порошковою фарбою на основі епоксидно-полімерних складів. Фарба відрізняється дуже великою стійкістю, не жолобиться і не розтріскується при температурних перепадах. Більшість шаф призначені для установки усередині будівель, де температура не опускається нижче 00С. Термін їх служби складає 10-15 років.