Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту.????Продаж вогнегасників для автобусів.Вогнегасники для пасажирського автотранспорту.Київ вогнегасники для автобусів.????Вогнегасник для автобуса.
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту

Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту
Наявність: На складі
540.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспортуВогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту
Для гасіння загорянь на автобусах і пасажирському автотранспорті застосовуються порошкові вогнегасники. Обов'язкова вимога - конструкція вогнегасників повинна витримувати вібрацію (відмітка про відповідні випробуваннях повинна міститися в паспорті вогнегасника).

Кількість вогнегасників і необхідна маса вогнегасної речовини визначається наступним чином:
• Автобуси обладнуються двома порошковими вогнегасниками масою не менше 5 кг ОП-5 (ВП-5), ОП-6 (ВП-6), ОП-9 (ВП-9). Вогнегасники розміщені: один в кабіні водія, інший в салоні. Вогнегасники для автобусів слід захищати від впливу опадів, сонячних променів і бруду.
Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту повинні розташовуватися в легкодоступному місці. Перевірка вогнегасників, які експлуатуються на транспортних засобах, повинна проводиться не рідше 1 разу на рік.

Термін служби балона вогнегасника для автобусів і пасажирського автотранспорту становить (зазвичай) 10 років. Однак раз в п'ять років необхідно проводити перезарядку вогнегасної речовини.
Порошкові вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту забезпечуються манометром, по якому слід здійснювати контроль над тиском в корпусі вогнегасника: стрілка повинна знаходиться в зеленій зоні.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту
Виробник Україна
Вага 8.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 480.00см x 160.00см x 480.00см
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту