Вогнегасники для вантажного автотранспорту.Продаж вогнегасників для грузовиків.Київ вогнегасники для грузовиків.Вогнегасники для вантажного транспорту.Купити вогнегасники для грузовиків.Виробництво вогнегасників для вантажівок.
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасники для вантажного автотранспорту

Вогнегасники для вантажного автотранспорту
Наявність: На складі
540.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасники для вантажного автотранспортуВогнегасники для вантажного автотранспорту

Для гасіння загорянь на вантажному автотранспорті застосовуються порошкові вогнегасники. Обов'язкова вимога - конструкція вогнегасників повинна витримувати вібрацію (відмітка про відповідні випробуваннях повинна міститися в паспорті вогнегасника).

Кількість вогнегасників і необхідна маса вогнегасної речовини визначається наступним чином:
• вантажні автомобілі обладнуються порошковими вогнегасниками масою не менше 5 кг ОП-5 (ВП-5), ОП-6 (ВП-6), ОП-9 (ВП-9). Вогнегасники, які розміщуються поза кабіною, потрібно захищати від впливу опадів, сонячних променів і бруду.

Вогнегасники для вантажного автотранспорту повинні розташовуватися в легкодоступному місці. Перевірка вогнегасників, які експлуатуються на транспортних засобах, повинна проводиться не рідше 1 разу на рік.

Термін служби балона вогнегасника для вантажного автотранспорту становить (зазвичай) 10 років. Однак раз в п'ять років необхідно проводити перезарядку вогнегасної речовини.

Порошкові вогнегасники для вантажного автотранспорту забезпечуються манометром, по якому слід здійснювати контроль над тиском в корпусі вогнегасника: стрілка повинна знаходиться в зеленій зоні.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасники для вантажного автотранспорту
Виробник Україна
Вага 9.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 530.00см x 160.00см x 530.00см
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасники для вантажного автотранспорту