Вогнегасник ввпа400.Вогнегасник аерозольний ВВПА-400.Продаж вогнегасників ввпа400.Київ вогнегасник ввпа400.Купити вогнегасник ввпа400.Вогнегасник аерозольний ввпа400.Виробництво вогнегасників ввпа400.Вогнегасник ввпа400.

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400

Сортувати за:
Показати:
220.0грн
Вогнегасник аерозольний ВВПА-400   Вогнегасник ае..
Вогнегасник аерозольний ВВПА-400

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 являє собою аерозольний балон з ефективним вогнегасним складом на водній основі з активним ендотермічну дію і абсолютно безпечний для здоров'я людей і навколишнього середовища. ВВПА-400 призначений для гасіння вогнищ пожежі і загорянь класу А, В, Е. (Гасіння твердих горючих матеріалів, побутової техніки, електроустановок під напругою до 1000 В, горючих рідин).

 

Вогнегасник ВВПА-400, перший в Україні вогнегасник, придатний для використання в домашніх умовах, простий в експлуатації навіть для дітей (досить лише зняти ковпачок, направити на вогнище спалаху і натиснути на дозуючий клапан), екологічно безпечний для людей і навколишнього середовища, не завдає збитку, що захищається. При нанесенні розчину ВВПА-400 на частини тіла і попаданні відкритого вогню на них не залишаються опіки навіть при температурі 1500 - 3500 0С. Дозуючий пристрій дозволяє витрачати вогнегасної речовини рівно стільки, скільки необхідно для гасіння вогнища пожежі. Доступна ціна та надійність в експлуатації. Термін придатності 5 років.

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 сертифікований в Україні і рекомендований до застосування в приміщеннях з персональними електронно-обчислювальними машинами, в цивільних будівлях і спорудах, квартирах житлових будинків, приміщеннях гуртожитків, будівлях індивідуальної забудови, в адміністративних і побутових будинках, приміщеннях і спорудах промислових підприємств, лабораторних приміщеннях, гаражах і автомайстерень, кіосках і торговельних