Вогнегасники вуглекислотні Київ.Продаж вогнегасників вуглекислотних Київ.Купити вогнегасники вуглекислотні Київ.Вуглекислотні вогнегасники ввк1,4,ввк2,ввк3,5,ввк5, ввк18,ввк40,ввк56.Київ вогнегасники вуглекислотні
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасники вуглекислотні


Вогнегасники вуглекислотніВогнегасники вуглекислотні

Наше підприємство займається поставками вогнегасників на об'єкти всіх видів господарської діяльності з подальшим технічним обслуговуванням і ремонтом придбаних у нас вогнегасників.

Також у нас можуть купити в роздріб та перезарядити свої вогнегасники (від одного і більше) підприємці, автолюбителі і всі бажаючі убезпечити себе і своїх близьких від пожежі. За бажанням клієнта можлива доставка по Києву, Київській області та Україні такими перевізниками, як «Делівері» і «Нова пошта».

Здійснюємо вивезення та доставку вогнегасників на підприємства.

При перезарядці більше 10 вогнегасників - ціна за домовленістю.

Постійним клієнтам діють знижки.

Завжди допоможемо підібрати оптимальну кількість і тип вогнегасників відповідно до характеристиками Вашого підприємства, будівлі або споруди, офісу, житлового будинку або квартири, а також вантажного або легкового автомобіля.

Моделі вуглекислотних вогнегасників

ПЕРЕНОСНІ ВУГЛЕКИСЛОТНІ ВОГНЕГАСНИКИ

Вогнегасник - переносний або пересувний первинним засобом пожежогасіння. Дуже ефективно його використання на початковій стадії розвитку пожежі. Залежно від вогнегасної речовини, існує кілька основних типів вогнегасників, а саме: пінні, аерозольні, газові, порошкові, порошкові самоспрацьовують і ранцеві. Найбільш широке застосування мають порошкові і газові, вогнегасною речовиною останніх є вуглекислота.

Згідно правил пожежної безпеки діючих в Україні вогнегасники повинні знаходитися у всіх виробничих приміщеннях, в незалежності від категорії по вибухопожежобезпеки, будівлях і спорудах, технологічних установках, житлових будинках, особливо це важливо в будинках підвищеної поверховості, будівельних майданчиках. Ця вимога стосується також будівель, споруд і приміщень, обладнаних будь-якими типами установок пожежогасіння, пожежної сигналізації або внутрішніми пожежними кранами. Також ними комплектуються в обов'язковому порядку пожежні щити і шафи. Місця розміщення вогнегасників позначаються спеціальними знаками згідно з ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Кольори сигнальні і знаки безпеки », у нас їх теж можна придбати.

Вогнегасники вуглекислотні ОУ (ВВК)

Вогнегасники вуглекислотні ОУ-2 (ВВК-1,4), ОУ-3 (ВВК-2), ОУ-5 (ВВК-3,5) і пересувні ОУ-7 (ВВК-5), ОУ-25 (ВВК-18 ), ОУ-40 (ВВК-28), ОУ-80 (ВВК-56) призначені для гасіння загорянь різних горючих речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, на промислових підприємствах, на транспортних засобах (залізничному, міському, морському транспорті ), в електроустановках, що знаходяться під напругою до 1000 в, в музеях, архівах.

Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів і бруду. Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II, по ГОСТ 15150 в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4(ОУ-2)Вогнегасник ВВК-1,4 (ОУ-2)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-2 (ВВК-1,4) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасник ОУ-2 (ВВК-1,4) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-2 (ВВК-1,4) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-2 (ВВК-1,4) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-2 (ВВК-1,4) не призначені для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні ОУ-2 (ВВК-1,4) експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника ВВК-1,4(ОУ-2)

• найменування вогнегасника ОУ-2 (вогнегасник ВВК-1,4);

• маса вогнегасної речовини - 1,4 кг.

• робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;

• габаритні розміри: 350х455х125мм.

• Термін служби вогнегасника - 10 років

• Технічний огляд проводиться один раз на рік.

Технічне обслуговування вогнегасника вуглекислотного ОУ-2 (ввк1,4) проводять один раз в п'ять років.

У нього входить:

1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;

2. Перевірка запірно-пускового пристрою;

3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-2(ОУ-3)Вогнегасник ВВК-2 (ОУ-3) ✰✰✰✰✰

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв.

Вогнегасники вуглекислотні ОУ-3 (ВВК-2) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі.

Вуглекислотні вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-3 (ВВК-2) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається поподанія прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вуглекислотного вогнегасника ОУ-3 (ВВК-2):

• найменування вогнегасника ОУ-3 (вогнегасник ВВК-2);

• маса вогнегасної речовини - 2 кг;

• робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;

• вихід заряду - 8 сек;

• довжина струменя - 3 м .;

• вогнегасна здатність - 34B (1,10);

• габарити - 600х300х150 мм;

• маса з зарядом - 13,5 кг.

• термін служби вогнегасника - 10 років

Технічний огляд проводиться один раз на рік.

Технічне обслуговування один раз в п'ять років.

У нього входить:

1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;

2. Перевірка запірно-пускового пристрою;

3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5)Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі.

Вуглекислотні вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ-5 (ВВК-3,5):

• найменування вогнегасника ОУ-5 (вогнегасник ВВК-3,5);

• маса вогнегасної речовини - 3,5 кг;

• робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;

• вихід заряду - 8 сек;

• довжина струменя - 3 м .;

• вогнегасна здатність - 55B (1,75);

• габарити - 790х220х220 мм;

• маса з зарядом - 18 кг.

• термін служби вогнегасника - 10 років

Технічний огляд проводиться один раз на рік.

Технічне обслуговування один раз в п'ять років.

У нього входить:

1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;

2. Перевірка запірно-пускового пристрою;

3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-7 (ВВК-5)Вогнегасник вуглекислотний ВВК-5(ОУ-7)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-7 (ВВК-5) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасник вуглекислотний ОУ-7 (ВВК-5) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі.

Вуглекислотні вогнегасники ОУ-7 (ВВК-5) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-7 (ВВК-5) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-7 (ВВК-5) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники ОУ-7 (ВВК-5) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ-7 (ВВК-5):

• найменування вогнегасника ОУ-7 (вогнегасник ВВК-5);

• маса вогнегасної речовини - 5 кг;

• робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;

• вихід заряду - 8 сек;

• довжина струменя - 3 м .;

• вогнегасна здатність - 55B (1,75);

• габарити - 400х580х220 мм;

• маса з зарядом - 24 кг.

• термін служби вогнегасника - 10 ле

Технічний огляд проводиться один раз на рік.

Технічне обслуговування один раз в п'ять років.

У нього входить:

1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;

2. Перевірка запірно-пускового пристрою;

3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25 (ВВК-18)Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25(ВВК-18)

Вогнегасник вуглекислотний пересувний ОУ-25 (ВВК-18) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25 (ВВК-18) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​на АЗС і складах нафтопродуктів.

Вуглекислотні вогнегасники ОУ-25 (ВВК-18) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-25 (ВВК-18) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-25 (ВВК-18) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій). Вогнегасники ОУ-25 (ВВК-18) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника ОУ-25 (ВВК-18):

• найменування вогнегасника ОУ-25 (вогнегасник ВВК-18);

• маса вогнегасної речовини - 18 кг;

• робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;

• вихід заряду - 20 сек;

• довжина струменя - 4 м .;

• вогнегасна здатність - 77B (2,2);

• габарити - 1100х400х550 мм;

• маса з зарядом - 85 кг.

• термін служби вогнегасника - 10 років

• технічний огляд проводиться один раз на рік.

Технічне обслуговування один раз в п'ять років.

У нього входить:

1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;

2. Перевірка запірно-пускового пристрою;

3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-40 (ВВК-28)Вогнегасник вуглекислотний ВВК-28(ОУ-40)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-40 (ВВК-28) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасник вуглекислотний ОУ-40 (ВВК-28) шшіроко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​на АЗС і складах нафтопродуктів.

Вуглекислотні вогнегасники ОУ-40 (ВВК-28) призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С).

Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-40 (ВВК-28) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-40 (ВВК-28) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники ОУ-40 (ВВК-28) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ-40 (ВВК-28):

• найменування вогнегасника ОУ-40 (вогнегасник ВВК-28);

• маса вогнегасної речовини - 28 кг;

• робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;

• вихід заряду - 20 сек;

• довжина струменя - 6 м .;

• вогнегасна здатність - 89B (2,80);

• габарити - 1550х700 мм;

• маса з зарядом - 120 кг.

• термін служби вогнегасника - 10 років

• технічний огляд проводиться один раз на рік.

Технічне обслуговування один раз в п'ять років.

У нього входить:

1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;

2. Перевірка запірно-пускового пристрою;

3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80 (ВВК-56)Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80 (ВВК-56)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80 (ВВК-56) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 до В.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80 (ВВК-56) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​на АЗС і складах нафтопродуктів. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С).

Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-80 (ВВК-56) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо! Вуглекислотні вогнегасники ОУ-80 (ВВК-56) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники ОУ-80 (ВВК-56) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вуглекислотного вогнегасника ОУ-80 (ВВК-56):

• найменування вогнегасника ОУ-40 (вогнегасник ВВК-28);

• кількість балонів об'ємом 40 л. - 2 шт.;