Вогнегасники вуглекислотні.Київ вогнегасники вуглекислотні.Купити вогнегасники вуглекислотні від виробника.Вуглекислотні вогнегасники виробництво
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасники вуглекислотні

Сортувати за:
Показати:
730.0грн
Вогнегасник ВВК-1,4 (ОУ-2) Вогнегасник вуглекислотний ВВК..
1,170.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5)   Вог..
860.0грн
Вогнегасник ВВК-2 (ОУ-3) Вогнегасник вуглекислотний ВВК-2..
860.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ВВК2 (ОУ3) Призначення  в..
1,650.0грн
ВОГНЕГАСНИК ВУГЛЕКИСЛОТНИЙ ВВК-5(ОУ-7) Призначення вогнег..
12,000.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25(ВВК-18)   Вогне..
12,000.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-28(ОУ-40) Вогнегасники вуг..
15,000.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80 (ВВК-56)   ..
730.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4(ОУ 2) Вогнег..
540.0грн
Вогнегасники для вантажного автотранспорту Для гасіння за..
32.0грн
Підставки під вуглекислотні вогнегасники ОУ-2 (ВВК-1,4), ОУ-..
540.0грн
Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту Д..
36.0грн
Підставки під вуглекислотні вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) П..
40.0грн
Кронштейн настінний для ОУ-2, ОУ-3 Кронштейн настінний дл..
40.0грн
Кронштейн настінний для вогнегасника ВВК3,5,ОУ-5 Кронштейн ..
120.0грн
Кріплення транспортне до вогнегасника ОУ-5 (ВВК-3,5) Кріп..
102.0грн
Кронштейн транспортний до вогнегасника ОУ-2/3 Призначений..
12.0грн
Вогнегасник У місцях розміщення вогнегасника ..
1,170.0грн
Вогнегасник вуглекислотний ОУ 5 (ВВК 3,5) Призначення вуг..
Вогнегасники вуглекислотні

Вогнегасники вуглекислотніВогнегасники вуглекислотні

Вогнегасники вуглекислотні призначені для гасіння різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, загорянь електрифікованим залізничному і міському транспорті, електроустановок, що знаходяться під напругою до 10000 В, загорянь в музеях, картинних галереях та архівах, широке поширення в офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також у житловому секторі. Основною перевагою вуглекислотних вогнегасників є те, що двоокис вуглецю не пошкоджує об'єкт гасіння і не залишає слідів.

Вогнегасники вуглекислотні застосовуються для гасіння таких речовин:

- Горючі рідини (В);

- Горючі гази (С);

- Електрообладнання (Е), що знаходиться під напругою до 10000 В.

Вогнегасники вуглекислотні НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ для гасіння:

- Твердих горючих речовин (А);

- Речовин, горіння яких може відбуватися без доступу кисню (Д), (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій);

- Електроустановок напругою вище 10 В. 000

Особливості вуглекислотних вогнегасників

Вогнегасники вуглекислотні - закачного високого тиску з зарядом рідкого двоокису вуглецю (ГОСТ 8050-85 по), що знаходиться під тиском насичених парів.

Робота вогнегасника вуглекислотного заснована на витісненні заряду двоокису вуглецю під дією власної надлишкового тиску, який створюється при наповненні вогнегасника. Двоокис вуглецю перебуває в балоні під тиском 5,7 МПа (60 кгс / см2) при температурі навколишнього повітря + 20С. Максимальний робочий тиск у балоні при температурі + 50С, не повинно перевищувати 14,7 МПа (кгс 150 / см2).

Вогнегасна дія вуглекислоти засноване на охолодженні зони горіння і розведенні горючої пароповітряної середовища інертним (не горючі) речовиною до концентрацій, при яких відбувається припинення реакції горіння.

При щорічному контролі маси заряду термін служби вогнегасника вуглекислотного до перезарядки складає 5 років. Перезарядка і технічне обслуговування проводиться не рідше 1 разу на 5 років. Зарядку, перезарядку, огляд і технічне обслуговування вогнегасника слід проводити тільки на станціях технічного обслуговування, які мають відповідну ліцензію.

Переогляд балона вуглекислотного вогнегасника, як посудини працює під тиском, робити через 10 років.

Гарантійний термін експлуатації вогнегасника вуглекислотного 12 міс. з дня продажу, але не більше 18 міс. з дня виготовлення.

При використанні вогнегасники вуглекислотні слід дотримуватися запобіжних заходів:

- При гасінні електроустановок відстань до розтруба повинно бути не менше 1м;

- Уникайте контакту розтруба вогнегасника з відкритими частинами тіла (-70С);

- Після використання вуглекислотного вогнегасника ретельно провітрити приміщення.

Комплектація вогнегасники вуглекислотні

вогнегасник - 1 шт, шланг з розтрубом в зборі (довжина 0,4 м) - .. 1 шт, керівництво по експлуатації, суміщене з паспортом на вогнегасник - 1 шт.

Додаткова інформація по вогнегасникам вуглекислотним:

При виникненні пожежі необхідно висмикнути чеку, направити сопло в бік вогню, натиснути на важіль запірного пристрою і приступити до гасіння пожежі.

Вогнегасники вуглекислотні ВВК-1,4(ОУ-2), ВВК2(ОУ-3), ВВК3,5(ОУ-5), ВВК5(ОУ-7), ВВК18(ОУ-25), ВВК28(ОУ-40), ВВК56(ОУ-80)

Вогнегасники вуглекислотні  ВВК або (ОУ) призначені для того, щоб загасити горіння різних речовин, але тільки таких, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря: загорянь електрифікованим залізничному і міському транспорті, в автомобілях, на електроустановках, які знаходяться під напругою до +1000 В, в квартирах, на промислових підприємствах. Вогнегасники вуглекислотні не призначені для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники вуглекислотні ВВК являють собою сталевий балон високого тиску (тиск всередині корпусу 5,7 МПа), який оснащений запірно-пусковим пристроєм з клапаном скидання надлишкового тиску і пластиковим конусоподібним розтрубом. В основному колір вуглекислотних вогнегасників червоний.

Речовина, яка використовується в вогнегасниках вуглекислотних, це двоокис вуглецю (СО2). Вона, вуглекислота CO2, закачана в балон під тиском. Головне завдання вуглекислотного вогнегасника - це збити полум'я. Коли вуглекислотний вогнегасник спрацьовує, то вуглекислота під тиском викидається у вигляді білої піни на відстань приблизно двох метрів. Температура струменя приблизно мінус 70 градусів за Цельсієм, тому при попаданні на шкіру цієї речовини відбувається обмороження. Максимальна зона покриття піною вогнегасної речовини досягається регулюванням напряму пластикового розтруба на вогнище спалаху. Вуглекислота, потрапляючи на палаюче речовина, перешкоджає надходженню кисню, низька температура охолоджує і запобігає поширенню полум'я, це зупиняє процес горіння.

Вогнегасники вуглекислотні дуже ефективно збивають полум'я на початку пожежі. Краще сього застосовувати вуглекислотні вогнегасники для гасіння чогось дуже важливого, того, що не можна пошкодити, наприклад, комп'ютерів, апаратуру, салон автомобіля, так як після використання двоокис вуглецю випаровується і не залишає слідів.

Термін до перезарядки вогнегасники вуглекислотні - 5 років.

Принцип дії вогнегасника вуглекислотного

Робота вогнегасників вуглекислотних заснована на витісненні заряду двоокису вуглецю під дією власної надлишкового тиску, який задається при наповненні вогнегасника.

При відкриванні запірно-пускового пристрою (натисканні на важіль 2), Заряд вуглекислоти по сифонної надходить до 3 розтрубу 4. При цьому відбувається Перехід двоокису вуглецю з зрідженого стану в твердий (снегообразной), що супроводжується різким зниженням температури до мінус 70 ° С.

Огнетушащее дію вуглекислоти засноване на охолодженні зони горіння і розведенні горючої парогазоповітряні середовища інертним (негорючим) речовиною до концентрацій, при яких відбувається припинення реакції горіння.

Для приведення вогнегасника вуглекислотного в дію необхідно:

1. Висмикнути чеку 6 або зірвати пломбу.

2. Направити розтруб 4 на вогнище пожежі.

3. У запірно-пусковому пристрої натискного типу натиснути на важіль 2, у пристрої вентильного типу повернути маховик проти годинникової стрілки до відмови, а в пристрої типу важеля (застосовується в пересувних вогнегасниках) - повернути важіль до відмови на 180 °.

Експлуатація вогнегасників вуглекислотних та заходи безпеки

Експлуатація вогнегасників без чеки і пломби заводу-виготовлювача або організації, що виробляла перезарядку, не допускається.

• Вогнегасники повинні розміщуватись у легкодоступних і помітних місцях, де виключено попадання на них прямих сонячних хмарою і безпосередній вплив опалювальних і нагрівальних приладів.

• Температура експлуатації та зберігання від мінус 40 до плюс 50 ° С.

• При гасінні електроустановок, що знаходяться під напругою, не допускається підводити розтруб ближче 1 м до електроустановки і полум'я.

• Після застосування вогнегасника в закритому приміщенні, приміщення необхідно провітрити.

• Необхідно дотримуватися обережності при випуску заряду з розтруба, т. к. температура на його поверхні знижується до мінус 60-70 ° С.

• Перезарядка та ремонт вогнегасників повинні проводитися в спеціалізованих організаціях на зарядних станціях.

• Балон вогнегасника повинен пройти повторний через 5 років після виготовлення вогнегасника.

• Контроль маси заряду вогнегасника необхідно проводити не рідше одного разу на два роки. Величина маси балона з запірно-пуско-вої головкою вибита на корпусі запірного пристрою. Сумарна маса вогнегасника визначається додаванням до неї маси СО2, зазначеної на етикетці або в паспорті.

Види вогнегасники вуглекислотні

Вогнегасники вуглекислотні позначаються так: спочатку йде їх абревіатура ОУ, а потім варто «цифра». «Цифра» означає масу заряду вогнегасника

Вогнегасники вуглекислотні

Вогнегасники вуглекислотні
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4(ОУ 2) Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4(ОУ 2)
Вогнегасник вуглекислотний  ВВК-2(ОУ-3) Вогнегасник вуглекислотний  ВВК-2(ОУ-3)
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5) Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5)
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-5(ОУ-7) Вогнегасник вуглекислотний ВВК-5(ОУ-7)
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-18 (ОУ-25) Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25(ВВК-18)
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-28(ОУ-40)     Вогнегасник вуглекислотний ВВК-28(ОУ-40)
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-56(ОУ-80)      Вогнегасник вуглекислотний ВВК-56(ОУ-80)

Виробництво вогнегасників вуглекислотних. Всі вогнегасники вуглекислотні придбані у нашій компанії сертифіковані й паспортизовані!!!