Автомобільні вогнегасники|Продаж автомобільних вогнегасників Київ
Мова  УкраїнськаRussian

Автомобільні вогнегасники

Сортувати за:
Показати:
295.0грн
Вогнегасник для легкового автомобіля. Деякі водії вважают..
538.0грн
Вогнегасник ОП-5 Призначення вогнегасника ОП-5 Во..
540.0грн
Вогнегасники для вантажного автотранспорту Для гасіння за..
540.0грн
Вогнегасники для автобусів і пасажирського автотранспорту Д..
70.0грн
Кронштейн (кріплення) транспортний до вогнегасника ВП-2(ОП-2..
102.0грн
Кронштейн транспортний до вогнегасника ОУ-2/3 Призначений..
Автомобільні вогнегасники

Автомобільні вогнегасники Автомобільні вогнегасники

Автомобільні вогнегасники відносяться до обов'язкових покупок і в разі їх відсутності, водій може отримати штраф. У нашій країні автомобільні вогнегасники найчастіше і купують виключно через те, щоб уникнути цього самого штрафу. Та й місцем зберігання цього корисного доповнення в основному служить багажник. Але ж згідно з правилами, його необхідно зберігати в такому місці, що б водій міг легко дотягнуться до нього в разі потреби. І звичайно ж багажник для цих цілей ну зовсім не підходить. Важливе правило - робочий стан пристрою. Пам'ятайте, що ймовірність виникнення загоряння в автомобілі присутня завжди. І тільки за допомогою автомобільного вогнегасника ви зможете його загасити.

Існує кілька основних типів вогнегасників, але далеко не всі вони підходять для використання в автомобілі. Найоптимальнішим варіантом вважаються порошкові вогнегасники їх і називають автомобільні вогнегасники. Принцип їх роботи заснований на викиданні порошку, що перекриває доступ кисню до вогнища спалаху.

Крім металевого кузова, який не схильний до горіння, в автомобілі є багато інших горючих предметів - обшивка, легкозаймиста рідина, електро-система. Пожежа в автомобілі буде не помітний, поки Ви не відчуєте запах гару і диму. Тоді у Вас є буквально кілька хвилин, щоб щось зробити, оскільки до приїзду пожежної команди автомобіль може згоріти повністю. Вогнегасник автомобільний купити в машину потрібно обов'язково тоді Ви можете самі врятувати своє майно. Перед цим необхідно зупинити автомобіль, заглушити двигун і вийти з машини. Вогнегасник потрібно витрачати не відразу, а невеликими порціями від краю до вогнища спалаху (якщо це не бензин і не пальне, в цьому випадку навпаки - від вогнища загоряння).

Види автомобільних вогнегасників
З шести існуючих видів вогнегасників на автомобілях найчастіше застосовуються тільки порошкові вогнегасники.
Вогнегасник порошковий - (автомобільний вогнегасник) складається з особливого порошку, який при реакції з осередком займання перетворюється в піну, яка накриває вогонь і закриває доступ кисню, що дозволяє загасити пожежу. Вогнегасник порошковий ОП може застосовуватися на класах пожежі від А до Е. Мінусом таких вогнегасників можна назвати труднощі видалення утворився порошку з поверхні.

 

Всі автомобільні вогнегасники підлягають обов'язковій сертифікації. Перш ніж купити вогнегасник порошковий попросіть продавців показати Вас всі необхідні сертифікати. Також зверніть увагу на етикетку вогнегасника - на ній відображені всі необхідні відомості:
• найменування виробника, товарний знак, контакти;
• найменування вогнегасника, його тип;
• ГОСТ;
• які загоряння можна загасити за допомогою даного апарату;
• схема дій у разі пожежі із даний вогнегасником;
• дата виробництва і термін придатності;
• особливі відмітки - умови зберігання, правила перезарядки;
• вага вогнегасника (нетто, брутто);

Ознайомитися з роботою вогнегасника і прочитати всі інструкції потрібно відразу ж після покупки, тому що потім на це просто не буде часу. Зберігати вогнегасник порошковий ВП потрібно в доступному місці, щоб при пожежі Ви могли легко дістати його і приступити до гасіння.

Причини загорянь в автомобілі


• Несправна електропроводка: іскри при поганій ізоляції, виникнення короткого замикання. Особливо це відноситься до автомобілів, які довго стояли в гаражі або на вулиці (наприклад, всю зиму). Такі машини перед поїздкою потрібно ретельно перевіряти і оглядати. Так само небезпечна довга поїздка в жарку погоду, коли автомобіль і його деталі перегріваються.


•    Аварійна ситуація. Може пошкодитися проводка, її ізоляція, цілісність самих проводів. Також розгерметизується рідина в трубках, може витікати паливо.


• Куріння при заправці автомобіля. Куріння на АЗС заборонено, але бензин в машину може заливатися і в домашніх умовах не на території заправної станції. У таких випадках треба дотримуватися безпеку подвійно. Куріння може стати причиною пожежі не тільки при заправці: якщо водій викинув сигарету у відкрите вікно, то вона може потрапити в заднє вікно (якщо воно також відкрито), впасти на сидіння і спалахнути.


• Чищення автомобіля (особливих забруднень і плям) за допомогою горючих рідин - плями від них можуть спалахнути при нагріванні поверхні кузова.

Купити вогнегасники порошкові Ви можете в нашому магазині. Ми гарантуємо високу якість товару і відповідність його всім заявленим вимогам. З будь-яких питань Ви завжди можете проконсультуватися з нашими співробітниками. Купити вогнегасники порошкові для автомобіля значить подбати про свою безпеку в дорозі.