Вогнегасник для легкового автомобіля.Вогнегасник оп2.Продаж вогнегасників для легкового авто.Вогнегасник оп2 для легкового авто.Київ вогнегасник для легкового авто.Виробництво вогнегаснників для легкового авто.
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник для легкового автомобіля

Вогнегасник для легкового автомобіля
Наявність: На складі
295.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник для легкового автомобіля.Вогнегасник для легкового автомобіля

Деякі водії вважають, що вогнегасник для легкового автомобіля необхідний більшою мірою для виключення нарікань під час перевірок дорожніх інспекторів, але це далеко не так. За даними статистики, поширення вогню, що веде до повного згорання автотранспортного засобу, можна було б зупинити, якщо вчасно ліквідувати вогнище.

Вогнегасник для легкового автомобіля саме тому у кожного автолюбителя в доступному місці повинен знаходитися вогнегасник, що відповідає основним вимогам по ефективності, габаритам і іншими показниками. Вимоги до вогнегасників для легкового автомобіля. Навіть в тому випадку, якщо засіб для гасіння пожеж купується в спеціалізованому магазині, і консультант компетентний в питанні вибору, слід володіти інформацією про основні вимоги до автомобільних вогнегасників: Обсяг. Для кожної машини є свої нормативи, щодо місткості пристрою.

Для легкових - 2л, вантажних - 5 л, 6л. для транспорту з підвищеною небезпекою, наприклад, що перевозить вибухонебезпечні речовини, буде потрібно кілька вогнегасників по 5 літрів. Вид активної речовини. Вогнегасник для автомобіля може мати різні хімічні сполуки для гасіння, що відрізняються своєю ефективністю. Щодо цього параметра для легкових і вантажних автомобілів рекомендовані вуглекислотні і порошкові. Про особливості кожного з них буде розглянуто далі. Маса. Загальна вага конструкції повинен бути не менше 2 кг, якщо розглядати легковий автомобіль, так як вважається, що більш легкі моделі мають недостатню кількість активної речовини, здатного впоратися з займанням. Відповідність ГОСТу. Існують встановлені стандарти для автомобільних вогнегасників, які відповідають ГОСТу Р51057-2001 і НПБ 155-2002, які є підтвердженням ефективності системи в умовах спалаху. Наявність маркованого списку, в якому надана повна інформація про технічні характеристики пристрою, умови зберігання, термін придатності (1,5 року - порошкового), поетапне способі застосування, фірмі виробнику і так далі. Класифікація вогнегасника для автомобіля Всі кошти для запобігання поширенню вогню в транспортному засобі підрозділяються по застосовуваних активних речовин. Не дивлячись на те, що всі вони призначені для запобігання поширенню пожежі, вони певною мірою відрізняються один від одного. Нижче будуть розглянуті вогнегасники, які найбільш часто можна зустріти в продажу.

Порошкові вогнегасники або ВП Такий вид вогнегасника працює на основі порошкоподібної суміші, яка має особливий хімічний склад. У процесі гасіння порошок розпорошується на поверхню і відбувається реакція, результатом якої стає щільний шар, що не пропускає кисень, а значить, блокується поширення вогню. Вироби позначаються абревіатурою ОП, але також мають додаткове маркування у вигляді букв «з» (або закачних), «г» (або газогенеруючих патрон) і «б» (або балон зі стисненим газом). Така символіка означає різновид формування тиску, за рахунок якого відбувається виштовхування суміші з корпусу, а також час запуску пристрою. Наприклад, якщо розглядати газогенеруючих і зі стисненим газом, то для цих типів характерна затримка запуску на 3-5 секунди, необхідна для нагнітання тиску необхідної величини.

Перевагами цих пристроїв є їх універсальність, так як вони підходять практично для всіх категорій пожежі, починаючи від А до Е. Найголовніше, вогнегасник для автомобіля порошковий повністю виключає повторне займання, що дуже важливо, так як більшість деталей автомобілів схильні до виникнення вторинних вогнищ. Як недоліки виділяється труднощі очищення поверхонь від порошку, який представляє собою шар в'язкої структури. З іншого боку, порівнюючи можливі збитки здоров'ю та матеріальні витрати на відновлення автомобіля, прибирання наслідків від гасіння порошковим вогнегасником є ​​не настільки проблематичною.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник для легкового автомобіля.
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 350.00см x 15.00см x 350.00см
Вага 3 кг.
Клас пожежі АВСЕ
Габаритні розміри, мм Висота - 360 Діаметр - 110
Термін служби вогнегасника 10 років.
Купити в 1 клік

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник для легкового автомобіля.