Вентиль ДУ 50 пожежний латунний кутовий.Кран ДУ 50 латунь.Продаж пожежних кранів ДУ50.Купити кран пожежний ДУ50 в Києві.Кран пожежний ДУ50 латунь Київ.
Мова  УкраїнськаRussian

Вентиль ДУ50 пожежний латунний кутовий

Вентиль ДУ50 пожежний латунний кутовий
Наявність: На складі
801.0грн
преимущества

Опис

Вентиль ДУ50 пожежний латунний кутовий

 
Приєднання: Цапка-Цапка
Середовище робоче: Вода прісна
Температура робочого середовища (найбільша): 70 гр.
Матеріал (основний): Латунь
Призначення: Запірний пристрій на трубопроводі
Комплект поставки: клапан в зборі, гумове ущільнення затвора клапана фіксується на золотнику за допомогою шайби і гайки
Тиск умовний PN, МПа (кгс / см2): 1,6 (16)
 
 
 
Пожежні вентилі латунні (крани) діаметром 50 мм, 65 мм.
 
Вентилі пожежні (клапани) діаметром 50 мм (Ду-50), використовують в якості запірної арматури у внутрішньому і зовнішньому протипожежному водопроводі, комплектування пожежних постів і пожежних шаф. Крани пожежні, вентилі та клапани діаметром 50 мм, мають вихідні різьблення внутрішні або зовнішні. Для зовнішньої різьби використовують муфтові гайки ГМ, для внутрішньої різьби використовують гайки цапкові ГЦ.
 
 
Кран пожежний ДУ50 латунь
 
Пожежний кран ДУ50 латунь відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана ДУ50 за матеріалом виготовлення: чавунний і латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Ч) або (Л).
 
 
Так само вентилі ДУ50 латунь класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають різьбу муфтову - цапкова (внутрішню, або зовнішню). Пристрій пожежного крана різний, так при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
 
 
Вентиль пожежний ДУ50 латунь виготовлений з високоякісних матеріалів: латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ і чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії. На вхідному і вихідний отвір клапана є різьблення різного типу муфта або Цапка.
 
 
Кран пожежний ДУ50 латунь - при установці внутрішніх пожежних кранів необхідно обробити різьблення вентиля і потім прикручувати його до системи водопроводу, що дозволяє відразу вводити пожежний кран в експлуатацію. Складна конструкція, як і будь-яке інше пожежне обладнання вимагає перевірки і випробування. Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
 
 
Необхідно утримувати систему пожежогасіння в стані готовності, інакше при виникненні пожежі ви не зможете скористатися їй, заощадивши гроші на технічному обслуговуванні!
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вентиль ДУ50 пожежний латунний кутовий
Виробник Україна
Вага 3.50кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта
801.0грн
Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
801.0грн
Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
801.0грн
Кран пожежний ДУ-25 латунний
192.0грн
Шафа пожежна ШПК-315 НЗК
840.0грн

Теги Вентиль ДУ50 пожежний латунний кутовий