Вогнегасник ВВК2(ОУ3).Вогнегасник ВВК2(ОУ3)Київ.Вогнегасник ВВК2(ОУ3) виробник.Купити вогнегасник ВВК2(ОУ3).Виробництво вуглекислотних вогнегасників ВВК2(ОУ3).Вогнегасник вуглекислотний ввк2(оу3) від виробника.Виогнегасник ВВК2(ОУ3) гарантія
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3)

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3)
Наявність: На складі
890.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2 (ОУ3)Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3)

Призначення  вогнегасника вуглекислотного ВВК2(ОУ3)

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3) призначений для гасіння різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, загорянь електрифікованим залізничному і міському транспорті, електроустановок, що знаходяться під напругою до 10000 В, загорянь в музеях, картинних галереях та архівах, широке поширення в офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також у житловому секторі. Основною перевагою вуглекислотного вогнегасника  ВВК2(ОУ3) є те, що двоокис вуглецю не пошкоджує об'єкт гасіння і не залишає слідів.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3) застосовуються для гасіння таких речовин:

- Горючі рідини (В);

- Горючі гази (С);

- Електрообладнання (Е), що знаходиться під напругою до 10000 В

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3) НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ для гасіння:

- Твердих горючих речовин (А);

- Речовин, горіння яких може відбуватися без доступу кисню (Д), (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій);

- Електроустановок напругою понад 10000 В

Особливості вогнегасника  ВВК2(ОУ3)

Вогнегасник вуглекислотний  -  вогнегасник високого тиску з зарядом рідкого двоокису вуглецю (по ГОСТ 8050-85), що знаходиться під тиском насичених парів.

Робота вогнегасника ВВК2(ОУ3) заснована на витісненні заряду двоокису вуглецю під дією власної надлишкового тиску, який створюється при наповненні вогнегасника. Двоокис вуглецю перебуває в балоні під тиском 5,7 МПа (60 кгс / см2) при температурі навколишнього повітря + 20С. Максимальний робочий тиск у балоні при температурі + 50С, не повинно перевищувати 14,7 МПа (150 кгс / см2).

Вогнегасна дія вуглекислоти заснована на охолодженні зони горіння і розведенні горючого пароповітряного середовища інертним газом, при якій відбувається припинення реакції горіння.

При щорічному контролі маси заряду термін служби вогнегасника  ВВК2(ОУ3) до перезарядки складає 5 років. Перезарядка і технічне обслуговування проводиться не рідше 1 разу на 5 років. Зарядку, перезарядку, огляд і технічне обслуговування вогнегасника ВВК2(ОУ3) варто робити тільки на станціях технічного обслуговування, що мають відповідну ліцензію.

 

Переосвідчення балона вуглекислотного вогнегасника  ВВК2(ОУ3), як посудини працює під тиском, робити через 10 років.

Гарантійний термін експлуатації вогнегасника ВВК2(ОУ3) - 12 міс. з дня продажу, але не більше 18 міс. з дня виготовлення.

При використанні вогнегасників вуглекислотних   ВВК2(ОУ3) слід дотримуватися запобіжних заходів:

  1. При гасінні електроустановок відстань до розтруба повинно бути не менше 1м;
  2. Уникайте контакту розтруба вогнегасника з відкритими частинами тіла (-70С);
  3. Після використання вуглекислотного вогнегасника ретельно провітрити приміщення.

Комплектація вогнегасника  ВВК2(ОУ3)

вогнегасник - 1 шт., розтруб - 1 шт., трубка викидна - 1 шт., керівництво по експлуатації, суміщене з паспортом на вогнегасник - 1 шт.

 

Додаткова інформація по вогнегаснику  ВВК2(ОУ3)

При виникненні пожежі необхідно висмикнути чеку, направити сопло в бік вогню, натиснути на важіль запірного пристрою і приступити до гасіння пожежі.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2) призначений для гасіння загорянь речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, загорянь електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 000 В, рідких і газоподібних речовин (клас В, С), загорянь в архівах, музеях, картинних галереях.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3) не призначений для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій), хімічних речовин і їх сумішей, пірофорних і полімерних матеріалів, а також інших матеріалів, схильних до тління всередині обьема речовини і горіння без доступу повітря (бавовна, деревна тирса, трав'яна мука, піроксилін і т.п.)

В якості вогнегасної речовини застосовується діоксид вуглецю (CO2), при переході вуглекислоти з рідкого стану в газоподібний відбувається збільшення її обсягу в 400-500 разів, супроводжуване різким охолодженням до температури -72 ° C і часткової кристалізацією.

 

Ефект гасіння досягається двояко: зниженням температури вогнища загоряння нижче точки займання, і витісненням кисню із зони горіння негорючим вуглекислим газом.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ВВК2(ОУ3)

 

Маса заряду, кг, не менше

2,85

Робочий тиск, МПа, не менше 5,88
Час роботи, сек, не менше 8
Довжина викиду, м, не менше 3
Вогнегасної здатність * 34В
Габарити, мм 490х220х240
Маса, кг, не більше 10,5

* 10В - горіння 10 літрів бензину шаром 3 см, що знаходиться в деку, що має форму кола (13В - відповідно 13 літрів, 34В - 34 літра і т.д.)

Використання переносного Вогнегасника вуглекислотного ВВК2(ОУ3):

Піднести переносний вуглекислотний вогнегасник  ВВК2(ОУ3) до осередку пожежі, з урахуванням безпечного від теплового впливу відстані. Висмикнути чеку, направити сопло на вогнище загоряння і натиснути ручку клапана запірного пристрою. У випадках загорянні на відкритому повітрі гасіння робити тільки з навітряного боку. Дотримуватися обережності при випуску заряду з розтруба, т к. Температура його поверхні знижується до мінус 60-70 0С. Крім того, на поверхні розтруба може концентруватися електростатичне напругу, здатне пробити діелектричну рукавичку. При гасінні електроустановок, що знаходяться під напругою, не допускається підводити розтруб ближче 1 метра до електроустановки і полум'я.

Правила експлуатації переносного  вогнегасника ВВК2(ОУ3):

Гарантійний термін експлуатації вогнегасника вуглекислотного ВВК2(ОУ3) становить 24 місяці з дня приймання ВТК, куди входить і термін зберігання.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3) заборонено встановлювати поблизу нагрівальних приладів, він повинен бути захищений від впливу сонячних променів. Вогнегасник вуглекислотний  ВВК2(ОУ3) підлягає періодичній перевірці один раз на півроку на герметичність і відповідність ваги паспортним даним. Якщо вага балона, нижче передбаченого технічними характеристиками або закінчився термін опосвідчення балона, він підлягає перевірці й перезарядці на спеціалізованій станції перезарядки і технічного обслуговування.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)
Виробник Україна
Вага 7.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 420.00мм x 220.00мм x 240.00мм
Вага 8.5кг
Клас пожежі В В1
Габаритні розміри, мм Габаритні разміри (h / d), мм: 599/108
Термін служби вогнегасника 10 років
Призначеняя Вогнегасник вуглекислотний переносний ВВК2 (ОУ-3) використовується на промислових і сільськогосподарських об'єктах і транспорті в якості первинних засобів пожежогасіння, і призначений для гасіння пожеж класу В (підклас В1 горіння рідких речовин, нерозчинних у воді) відповідно до Держстандарту 27331, а також електрообладнання постійного і змінного струму, яке знаходиться під напругою до 1000В і електронної обчислювальної техніки. Крім того вогнегасники можуть використовуватися для гасіння загорянь в картинних галереях, музеях, архівах і в побуті. Вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник вуглекислотний ОУ 3 (ВВК 2)