Вогнегасник ОУ3(ВВК2).Продаж вогнегасників ввк2(оу3).Київ вогнегасник ввк2(оу3).Купити вогнегасник ввк2(оу3).Виробництво вуглекислотних вогнегасників ввк2(оу3).Вогнегасник вуглекислотний ввк2(оу3).
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)
Наявність: На складі
628.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник вуглекислотний ОУ 3 (ВВК 2)Вогнегасник вуглекислотний ВВК2(ОУ3)

Призначення виробу вогнегасника вуглекислотного ОУ 3 (ВВК2)

Вуглекислотні вогнегасники ОУ3 (ВВК2) призначені для гасіння різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, загорянь електрифікованим залізничному і міському транспорті, електроустановок, що знаходяться під напругою до 10000 В, загорянь в музеях, картинних галереях та архівах, широке поширення в офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також у житловому секторі. Основною перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ3 (ВВК2) є те, що двоокис вуглецю не пошкоджує об'єкт гасіння і не залишає слідів.

Вуглекислотні вогнегасники ОУ3 (ВВК2) застосовуються для гасіння таких речовин:

- Горючі рідини (В);

- Горючі гази (С);

- Електрообладнання (Е), що знаходиться під напругою до 10000 В

Вуглекислотні вогнегасники ОУ3 (ВВК2) НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ для гасіння:

- Твердих горючих речовин (А);

- Речовин, горіння яких може відбуватися без доступу кисню (Д), (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій);

- Електроустановок напругою понад 10000 В

Особливості вогнегасника ОУ3 (ВВК2)

Вуглекислотний вогнегасник - закачного вогнегасник високого тиску з зарядом рідкого двоокису вуглецю (по ГОСТ 8050-85), що знаходиться під тиском насичених парів.

Робота вогнегасника ОУ3 (ВВК2) заснована на витісненні заряду двоокису вуглецю під дією власної надлишкового тиску, який створюється при наповненні вогнегасника. Двоокис вуглецю перебуває в балоні під тиском 5,7 МПа (60 кгс / см2) при температурі навколишнього повітря + 20С. Максимальний робочий тиск у балоні при температурі + 50С, не повинно перевищувати 14,7 МПа (150 кгс / см2).

Огнетушащее дію вуглекислоти засноване на охолодженні зони горіння і розведенні горючої пароповітряної середовища інертним (не горючі) речовиною до концентрацій, при яких відбувається припинення реакції горіння.

При щорічному контролі маси заряду термін служби вогнегасника ОУ3 (ВВК2) до перезарядки складає 5 років. Перезарядка і технічне обслуговування проводиться не рідше 1 разу на 5 років. Зарядку, перезарядку, огляд і технічне обслуговування вогнегасника ОУ3 (ВВК2) варто робити тільки на станціях технічного обслуговування, що мають відповідну ліцензію.

 

Переогляд балона вуглекислотного вогнегасника ОУ3 (ВВК2), як посудини працює під тиском, робити через 10 років.

Гарантійний термін експлуатації вогнегасника ОУ3 (ВВК2) - 12 міс. з дня продажу, але не більше 18 міс. з дня виготовлення.

При використанні вуглекислотних вогнегасників ОУ3 (ВВК2) слід дотримуватися запобіжних заходів:

  1. При гасінні електроустановок відстань до розтруба повинно бути не менше 1м;
  2. Уникайте контакту розтруба вогнегасника з відкритими частинами тіла (-70С);
  3. Після використання вуглекислотного вогнегасника ретельно провітрити приміщення.

Комплектація вогнегасника ОУ3 (ВВК2)

вогнегасник - 1 шт., розтруб - 1 шт., трубка викидна - 1 шт., керівництво по експлуатації, суміщене з паспортом на вогнегасник - 1 шт.

 

Додаткова інформація по вогнегаснику ОУ3(ВВК2)

При виникненні пожежі необхідно висмикнути чеку, направити сопло в бік вогню, натиснути на важіль запірного пристрою і приступити до гасіння пожежі.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2) призначений для гасіння загорянь речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, загорянь електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 000 В, рідких і газоподібних речовин (клас В, С), загорянь в архівах, музеях, картинних галереях.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2) не призначений для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій), хімічних речовин і їх сумішей, пірофорних і полімерних матеріалів, а також інших матеріалів, схильних до тління всередині обьема речовини і горіння без доступу повітря (бавовна, деревна тирса, трав'яна мука, піроксилін і т.п.)

 

В якості вогнегасної речовини застосовується діоксид вуглецю (CO2), при переході вуглекислоти з рідкого стану в газоподібний відбувається збільшення її обсягу в 400-500 разів, супроводжуване різким охолодженням до температури -72 ° C і часткової кристалізацією.

 

Ефект пламегашенія досягається двояко: зниженням температури вогнища загоряння нижче точки займання, і витісненням кисню із зони горіння негорючим вуглекислим газом.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ-3(ВВК2).

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ3 (ВВК2)

Маса заряду, кг, не менше

2,85

Робочий тиск, МПа, не менше 5,88
Час роботи, сек, не менше 8
Довжина викиду, м, не менше 3
Вогнегасної здатність * 34В
Габарити, мм 490х220х240
Маса, кг, не більше 10,5

* 10В - горіння 10 літрів бензину шаром 3 см, що знаходиться в деку, що має форму кола (13В - відповідно 13 літрів, 34В - 34 літра і т.д.)

Використання переносного вуглекислотного вогнегасника ОУ3 (ВВК2):

Піднести переносний вуглекислотний вогнегасник ОУ3 (ВВК2) до осередку пожежі, з урахуванням безпечного від теплового впливу відстані. Висмикнути чеку, направити сопло на вогнище загоряння і натиснути ручку клапана запірного пристрою. У випадках загорянні на відкритому повітрі гасіння робити тільки з навітряного боку. Дотримуватися обережності при випуску заряду з розтруба, т к. Температура його поверхні знижується до мінус 60-70 0С. Крім того, на поверхні розтруба може концентруватися електростатичне напругу, здатне пробити діелектричну рукавичку. При гасінні електроустановок, що знаходяться під напругою, не допускається підводити розтруб ближче 1 метра до електроустановки і полум'я.

Правила експлуатації переносного вуглекислотного вогнегасника ОУ3 (ВВК2):

Гарантійний термін експлуатації вуглекислотного переносного вогнегасника ОУ3 (ВВК2) становить 24 місяці з дня приймання ВТК, куди входить і термін зберігання. Переносний вуглекислотний вогнегасник ОУ3 (ВВК2) заборонено встановлювати поблизу нагрівальних приладів, він повинен бути захищений від впливу сонячних променів. Вогнегасник вуглекислотний переносний ОУ3 (ВВК2) підлягає періодичній перевірці один раз на півроку на герметичність і відповідність ваги паспортним даним. Якщо вага балона, нижче передбаченого технічними характеристиками або закінчився термін опосвідчення балона, він підлягає перевірці й перезарядці на спеціалізованій станції перезарядки і технічного обслуговування.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)
Виробник Україна
Вага 7.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 420.00мм x 220.00мм x 240.00мм
Вага 8.5кг
Клас пожежі В В1
Габаритні розміри, мм Габаритні разміри (h / d), мм: 599/108
Термін служби вогнегасника 10 років
Призначеняя Вогнегасник вуглекислотний переносний ВВК2 (ОУ-3) використовується на промислових і сільськогосподарських об'єктах і транспорті в якості первинних засобів пожежогасіння, і призначений для гасіння пожеж класу В (підклас В1 горіння рідких речовин, нерозчинних у воді) відповідно до Держстандарту 27331, а також електрообладнання постійного і змінного струму, яке знаходиться під напругою до 1000В і електронної обчислювальної техніки. Крім того вогнегасники можуть використовуватися для гасіння загорянь в картинних галереях, музеях, архівах і в побуті. Вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник вуглекислотний ОУ 3 (ВВК 2)