Вогнегасник ОП2(ВП2).Продаж порошкових вогнегасників ВП2(ВП2).Порошковий вогнегасник ОП2(ВП2).Купити вогнегасник ОП2(ВП2).Київ вогнегасник ОП2(ВП2).Вогнегасник порошковий ОП2(ВП2). ✰✰✰✰✰
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2) ✰✰✰✰✰

Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2) ✰✰✰✰✰
Наявність: На складі
228.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник порошковий ОП2 (ВП2)Вогнегасник порошковий ОП2 (ВП2)

 

Призначення вогнегасника порошкового ВП2(ВП2)

Вогнегасники порошкові ОП2 (ВП2) (з) з масою вогнегасної речовини 2кг призначені (залежно від виду зарядженого порошку) для ліквідації пожеж твердих речовин, в основному органічного походження (клас А); пожеж горючих рідин або плавких твердих речовин (клас В); пожеж газоподібних речовин (клас С), а також пожеж електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше 1000 В (пожежа класу Е), при експлуатації в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II по ГОСТ 15150.

 

Вогнегасники ОП2 (ВП2) не призначені для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

 

Вогнегасники ОП2 (ВП2) є виробами багаторазового користування.

 

Вогнегасники серії ОП2(ВП2) заряджені вогнегасним порошком з газом (вуглекислий газ) до тиску 16 атм. На голівці вогнегасника встановлений індикатор тиску - це дозволяє візуально визначити працездатність.

Порошковими вогнегасниками ОП2(ВП2) рекомендується обладнати легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку, протипожежні щити на хімічних об'єктах, у гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах.

Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д).

Закачного тип вогнегасника забезпечений запірним пристроєм, що забезпечує вільне відкривання і закривання, індикатором для візуального контролю тиску в вогнегаснику.

 

Вогнегасники ОП2 (ВП2) відповідають ГОСТ і технічному регламенту про вимоги пожежної безпеки (123-ФЗ від 22.07.2008), пройшли всі стадії розробки, постановки на виробництво, сертифіковані в установленому порядку і випускаються серійно.

 

Запірний пристрій порошкового вогнегасника ОП2 (ВП2) забезпечена індикатором для оперативного контролю тиску в корпусі. Знаходження стрілки в зеленій зоні свідчить про нормальному робочому тиску. При підвищенні навколишньої температури стрілка може знаходиться в жовтій зоні, що не є критичним. Запірний пристрій пломбується пломбою. На пломбі нанесені індивідуальний номер пломби, дата у форматі місяць-рік (ППР, п. 477 зі Змінами від 17.02.2014). На етикетку переносних вогнегасників, крім даних, регламентованих ГОСТом, наноситься штрих-код виробника. Обов'язково вказується тип і марка використовуваного порошку. У нижній частині етикетки зазначається дата зарядки (допускається ручна маркування).

 

Вогнегасник ОП2 (ВП2) заборонено встановлювати поблизу нагрівальних приладів, температура нагріву яких перевищує 50 ° С. Він повинен бути захищений від впливу атмосферних опадів і сонячних променів. Заборонено експлуатувати вогнегасник без чеки і пломби.

 

При використанні вогнегасників ОП2 (ВП2) не можна проводити гасіння на відкритій місцевості проти вітру. Струмінь вогнегасної речовини необхідно направляти в підставу полум'я так, щоб в зоні горіння була найбільша концентрація порошку.

 

Зарядку порошкових вогнегасників ОП2 (ВП2) слід проводити один раз на рік.

Вогнегасник ОП2 (ВП2) розпилювачем для отримання факела розпилу порошку. Вогнегасник ОП2 (ВП2) обладнаний чекою для запобігання само-спрацьовування.

Технічні характеристики вогнегасника порошкового ОП2(ВП2)

Клас пожара АВСЕ
Маса заряду порошку, кг, не менше 2 ± 0.1
Робочий тиск, МПа 1.4 ± 0.2
Довжина струменя м2
Тривалість ОТВ, с, не менше 6
Вогнегасна здатність по класу пожеж

модельний осередок класу А0.7 А

модельний осередок класу В21 В

Термін служби вогнегасника, років 10
Габаритні розміри, мм

висота360

діаметр110

Витісняючий  газ Повітря
Технічне обслуговування 1 раз в рік
Діапазон робочих температур, ° С -50 ... + 50
Маса вогнегасника ВП2(ОП2) в кг. 3

Технічні характеристики обладнання, представленого в каталозі, носять суто інформативний характер, можуть бути змінені без

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2)
Виробник
Вага 3.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 360.00мм x 100.00мм x 360.00мм
Купити в 1 клік

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2) ✰✰✰✰✰