Вогнегасник ОП3(ВП3).Продаж порошкових вогнегасників ВП3(ВП3).Порошковий вогнегасник ОП3(ВП3).Купити вогнегасник ОП3(ВП3).Київ вогнегасник ОП3(ВП3).Вогнегасник порошковий ОП3(ВП3). ✰✰✰✰✰
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник порошковий ОП-3 (ВП-3) ✰✰✰✰✰

Вогнегасник порошковий ОП-3 (ВП-3) ✰✰✰✰✰
Наявність: На складі
405.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник порошковий ОП-3 (ПВ-3)Вогнегасник порошковий ОП-3 (ПВ-3)
 

Призначення вогнегасника ОП-3 (ВП-3)
Вогнегасники порошкові ОП-3 (ВП-3) з масою вогнегасної речовини 3кг призначені (залежно від виду зарядженого порошку) для ліквідації пожеж твердих речовин, в основному органічного походження (клас А); пожеж горючих рідин або плавких твердих речовин (клас В); пожеж газоподібних речовин (клас С), а також пожеж електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше 1000 В (пожежа класу Е), при експлуатації в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II по ГОСТ 15150.

 

Вогнегасники ОП-3 (ВП-3) не призначені для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.
Вогнегасники є виробами багаторазового користування.
Особливості вогнегасника ОП-3 (ВП-3)
Перезарядка - один раз на рік.

 

Вогнегасники порошкові ОП-3 (ВП-3) використовуються для гасіння загорянь:
твердих речовин (А),
горючих рідин (В),
горючих газів (C),
електроустановок (Е).

 

Порошкові вогнегасники ОП-3 (ВП-3) універсальні і недорогі. Їх широко використовують для усунення осередків загорянь на виробництві, складах горючих матеріалів, на транспорті і в громадських приміщеннях.
 

Порошкові вогнегасники ОП-3 (ВП-3) відповідають ГОСТ і технічному регламенту про вимоги пожежної безпеки (123-ФЗ від 22.07.2008), пройшли всі стадії розробки, постановки на виробництво, сертифіковані в установленому порядку і випускаються серійно.
 

Запірний пристрій порошкового вогнегасника ОП-3 (ВП-3) забезпечена індикатором для оперативного контролю тиску в корпусі. Знаходження стрілки в зеленій зоні свідчить про нормальному робочому тиску. При підвищенні навколишньої температури стрілка може знаходиться в жовтій зоні, що не є критичним. Запірний пристрій пломбується пломбою. На пломбі нанесені індивідуальний номер пломби, дата у форматі місяць-рік (ППР, п. 477 зі Змінами від 17.02.2014).
 

На етикетку переносних вогнегасників ОП-3 (ВП-3), крім даних, регламентованих ГОСТом, наноситься штрих-код виробника. Обов'язково вказується тип і марка використовуваного порошку. У нижній частині етикетки зазначається дата зарядки (допускається ручна маркування).
А також можливе їх застосування для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. Порошковими вогнегасниками ВП-3 (ВП-3) рекомендується обладнати легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку, протипожежні щити на хімічних об'єктах, у гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах. Не слід використовувати порошкові вогнегасники ОП-3 (ВП-3) для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

 

Технічні характеристики вогнегасника порошкового ВП-3(ОП-3)
Місткість корпусу, л 3,65
Маса заряду, кг / л +/- 0,15
Робочий тиск, Мпа 1,4 +/- 0,2
Тривалість ОТВ сек 8
Довжина струменя, м 2
Вогнегасна здатність по класу А 1А
Вогнегасна здатність по класу В 31B
Габаритні розміри (діаметр, висота), мм 115 × 420
Маса, кг 4,5
Вогнегасна речовина Порошок вогнегасний 40% АВС
Температура експлуатації, ° C -40 до +50
Термін служби 10 років
Періодичність перезарядки 1 раз на рік
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник порошковий ОП-3 (ВП-3)
Виробник
Вага 4.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 360.00мм x 110.00мм x 360.00мм
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник порошковий ОП-3 (ВП-3) ✰✰✰✰✰