Вентиль ДУ 50 пожежний.Пожежний кран ду 50.Продаж пожежних кранів ду50.Купити кран пожежний ду50.Купити вентиль пожежний ду50.Пожежні крани ду50.Київ крани пожежні ду50.Вентиль пожежний ду50.
Мова  УкраїнськаRussian

Вентиль ДУ-50 пожежний чавунний кутовий

Вентиль ДУ-50 пожежний чавунний кутовий
Наявність: На складі
330.0грн
преимущества

Опис

Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-50Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-50
 

Клапан (вентиль) пожежний ДУ 50 кутовий 90 ° з діаметром умовного проходу 50 мм з чавуну КЧ 30-6-Ф і приєднувальним виконанням муфта-Цапка.
Клапани пожежні ДУ50 встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. і застосовуються для керування подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кгсм2) в пожежному крані.

 

 

Технічні характеристики пожежного крана ДУ-50

Робочий тиск, МПа 1,6
Робоча середовище Вода
Напрямок подачі робочого середовища Під клапан
Максимальна температура робочого середовища 0C 50
Напрямок обертання маховика - марковано, проти годинникової стрілки не менше 3 обертів
Ущільнення затвора гумове, шпиндель ущільнюється сальникової набиванням.
Вентиль ДУ-50 має кутову конструкцію 90 град.
Напрямок руху води односсторонее, вказано стрілкою на корпусі.
Умовний прохід Ду50
Маса 2,2кг.

Клапани пожежні (вентилі, крани) ДУ50- призначені для застосування в пожежних кранах, що встановлюються в системах внутрішнього пожежного водопроводу. Пожежні вентилі ДУ50 встановлюються на водопровідних мережах для під'єднання до них пожежних рукавів. Кутова конструкція клапана ДУ50 відповідає вимогам пожежної безпеки, встановленим в НПБ 154-2000. Неодмінною умовою для установки клапана є доступ води, який забезпечується підключенням до водопровідної мережі або спеціальному пожежного гідранта. Увага! Згідно норм пожежної безпеки НПБ 154-2000 використання кульових кранів в системі протипожежного водопроводу заборонено.
 

Клапани пожежного крана ДУ50 встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. Застосовуються для керування подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кг \ см2) в пожежному запорном клапані. Конструкція пожежного вентиля ДУ50 забезпечує можливість його установки та експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиків вниз.
Кран пожежний, клапан пожежний, вентилі пожежного крана.


Клапан пожежного крана ДУ50 відноситься до арматури пожежного обладнання, яка встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6МПа. Існує два типи внутрішнього клапану пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний і латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Ч) або (Л).
 

Так само вентилі ДУ50 класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають різьблення муфтову - цапкові (внутрішню, або зовнішню). Пристрій пожежного крана ДУ50 різне, так при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
Вентиль пожежного крана ДУ50 виготовлений з високоякісних матеріалів: латунь - вентиль 15б3р, КПЛ, КПЛМ і чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, нержавіючий та не піддається корозії. На вхідному і вихідному отворі клапана є різьблення різного типу муфта або Цапка.

 

Кран пожежний ДУ50 - при установці внутрішніх пожежних кранів необхідно обробити різьблення вентиля і потім прикручувати його до системи водопроводу, що дозволяє відразу вводити пожежний кран в експлуатацію. Складна конструкція, як і будь-яке інше пожежне обладнання вимагає перевірки і випробування. Перевірка пожежних кранів ДУ50 проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
 

Необхідно утримувати систему пожежогасіння в стані готовності, інакше при виникненні пожежі ви не зможете скористатися нею, заощадивши гроші на технічному обслуговуванні!

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вентиль ДУ-50 пожежний чавунний кутовий
Виробник Україна
Вага 2.20кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта
801.0грн
Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
801.0грн
Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
801.0грн
Кран пожежний ДУ-25 латунний
192.0грн

Теги Вентиль ДУ-50 пожежний чавунний кутовий