Вогнегасники: Види і Класифікація ????Пожежне Обладнання Київ
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасники


Купити вогнегасник в місті (Київ) Ви можете в компанії Пожежне Обладнання. Вогнегасники порошкові

У нас ви можете купити вогнегасник порошковий або вуглекислотний в офіс, на склад, в магазин, в автомобіль або на виробництво. У компанії ТОВ «ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ», Ви зможете купити вогнегасник виробництва Україна усіх марок за вигідними цінами.
            Компанія «ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ» поставляє вогнегасники на будь-які об'єкти господарської діяльності, надаючи в подальшому послуги з їх перезарядки і технічного обслуговування. Якщо у ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ купити вогнегасник (Київ), то Вам не доведеться турбуватися про його подальше технічне обслуговування.
У нас також можуть придбати в роздріб (перезарядити) вогнегасник (від одного і більше) автолюбителі, підприємці та всі, хто хоче убезпечити від пожежі себе і своїх близьких. На сьогодні бажаючих вогнегасники (Київ) купити дуже багато.

 

            Здійснюємо доставку та вивезення вогнегасників на перезарядку. Технічна діагностика вогнегасників (Київ) здійснюємо на території замовника
Для постійних клієнтів ТОВ «ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ» діє система знижок. Постійно співпрацюючи з нами, Ви зможете купити вогнегасники (Київ) за ще вигіднішими цінами.
Якщо Ви хочете купити вогнегасник в Києві, ми завжди допоможемо Вам підібрати оптимальну кількість і найбільш підходящий тип вогнегасників відповідно до характеристиками підприємства, споруди або будівлі, житлового будинку або квартири, офісу, а також легкового або вантажного автомобіля.
          Доставляємо вогнегасники по Києву та Київській області, а також по Україні.
Вартість доставки по Києву - 180 грн.

 

                  ТОВ «ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ» - продаж вогнегасників (Київ) високої якості.
Вогнегасник - переносний або пересувний первинним засобом пожежогасіння. Дуже ефективно його використання на початковій стадії розвитку пожежі. Залежно від вогнегасної речовини, існує кілька основних типів вогнегасників, а саме: пінні, аерозольні, газові, порошкові, порошкові саме спрацьовують і ранцеві. Найбільш широке застосування мають порошкові і газові, вогнегасною речовиною останніх є вуглекислота.
                   Згідно правил пожежної безпеки, що діють в Україні вогнегасники повинні знаходитися у всіх виробничих приміщеннях, в незалежності від категорії по вибух пожежної безпеки, будівлях і спорудах, технологічних установках, житлових будинках, особливо це важливо в будинках підвищеної поверховості, будівельних майданчиках. Ця вимога стосується також будівель, споруд і приміщень, обладнаних будь-якими типами установок пожежогасіння, пожежної сигналізації або внутрішніми пожежними кранами. Також ними комплектуються в обов'язковому порядку пожежні щити і шафи. Місця розміщення вогнегасників позначаються спеціальними знаками згідно з ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Кольори сигнальні і знаки безпеки », у нас їх теж можна придбати.
                 Правила дорожнього руху забороняють експлуатацію транспортного засобу без вогнегасника. Найбільш зручним в даному випадку буде аерозольний ВВПА - 400 об'ємом 0,4 л., А також можна використовувати і порошкові, і вуглекислотні не великого обсягу 1 або 2 літри.

З метою підтримки в робочому стані, вогнегасники всіх типів підлягають обов'язковому технічному обслуговуванню і випробуванню, вогнегасна речовина заміні.

У нас Ви можете придбати вогнегасники всіх типів і обсягів, комплектуючі до них, зробити їх технічне обслуговування та випробування.
вибір вогнегасника
Вибір вогнегасника залежить від характеристики об'єкта, категорії приміщень, його площі, наявності горючих і вибухонебезпечних речовин, електроустановок, і класу можливої ​​пожежі на ньому.

Всі пожежі поділяються на 5 класів:
клас A - горіння твердих горючих речовин, переважно органічного походження, горіння яких супроводжується тлінням (деревина, текстиль, папір);
клас B - горіння рідких речовин або твердих речовин, які розтоплюються;
клас C - горіння газоподібних речовин;
клас D - горіння металів та їх сплавів;
клас E - пожежі пов'язані з горінням електроустановок.

Завод виробник зобов'язаний вказувати на корпусі вогнегасника класи пожеж для гасіння яких він призначений.

На об'єктах, де можливе виникнення значних успіхів і бисть-розповсюджуваного вогнища загоряння, необхідно використовувати пересувні вогнегасники великого обсягу.

Увага, вогнегасники з маркуванням АВС не призначені для гасіння електроустановок і електропроводки, а ВСЕ не підходять для гасіння деревини, целюлози і паперу. У цих випадках рекомендуємо застосовувати універсальні вогнегасники з маркуванням АВСЕ.

Важливо! Приведення вогнегасника в робоче положення: піднести вогнегасник до вогнища пожежі з урахуванням безпечного від теплового впливу відстані. Висмикнути чеку і відвести рукоятку запуску від корпусу вогнегасника. Направити сопло розпилювача на вогнище пожежі, натиснути на клавішу, розташовану зверху над рукояткою запуску Гасіння робити тільки з навітряного боку.

Порошкові вогнегасники
Порошкові вогнегасники ОП-1, ОП-2, ОП-3, ВП-5, ОП-6, ОП-8, ВП-9, ВП-50, ВП-100 застосовуються для укомплектування легкових автомобілів, захисту адміністративних, виробничих і побутових приміщень в якості первинного засобу пожежогасіння.

Ними можна гасити пожежі класів А (тверді речовини), В (горючі рідини і плавляться тверді тіла), С (горючі гази), а також електроустановки під напругою до 1000 В.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.). Переваги порошкових вогнегасників: - висока вогнегасна здатність; - універсальність застосування; - можливість гасіння електрообладнання; - широкий температурний діапазон застосування: від -40 ° С до + 50 ° С; - зручність; - простота у використанні.

Вогнегасник ОП-1 (ВП-1)Вогнегасник порошковий О-П1(ВП-1)
Технічні характеристики

Маса заряду - 1,5 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - не менше 2 м.
Вогнегасна здатність - 0,7 А; 13В (0,40).
Габарити - 120х150х230 мм.
Маса з зарядом - не більше 2 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис вогнегасника ОП-1 (ВП-1)

ОП-1 (ВП-1) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Вогнегасник ОП-2 (ВП-2) Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2)
Технічні характеристики ОП-2 (ВП-2)
Маса заряду - 2 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - не менше 2 м.
Вогнегасна здатність - 0,7 А; 21В.
Габарити - 120х150х330 мм.
Маса з зарядом - не більше 3 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

опис вогнегасника ВП-2(ОП-2)

ОП-2 (ВП-2) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Вогнегасник ОП-3 (ВП-3) 

Технічні характеристики

Маса заряду - 3 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря,

 

Вогнегасник порошковий ОП-5 (ВП-5) Вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5)
Технічні характеристики вогнегасника порошкового ОП-5 (ВП-5)

Маса заряду - 5 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - 3 м.
Вогнегасна здатність - 2А; 89В, (2.80).
Тривалість приведення в дію - 5 с.
Габарити - 130х150х420 мм.
Маса з зарядом - 8 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис вогнегасника порошкового ОП-5 (ВП-5)

ОП-5 (ВП-5) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).

Рекомендуємо застосовувати вогнегасник порошковий ОП-5 (ВП-5) для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях,

офісах, готелях і квартирах.

Вогнегасник порошковий ОП-5 (ВП-5) не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).
 

Вогнегасник порошковий ОП-6 (ВП-6) Вогнегасник порошковий ОП-6(ВП-6)
Технічні характеристики вогнегасника порошкового ОП-6 (ВП-6)

Маса заряду - 6 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - 3 м.
Вогнегасна здатність - 3А; 89В.
Тривалість приведення в дію - 5 с.
Габарити - 150х195х515 мм.
Маса з зарядом - 8 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис вогнегасника порошкового ОП-6 (ВП-6)

ОП-6 (ВП-6) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).

Рекомендуємо застосовувати вогнегасники порошкові ОП-6 (ВП-6) для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах.

Вогнегасник порошковий ОП-6 (ВП-6) не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники ОП-6 (ВП-6) для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).
 

Вогнегасник порошковий ОП-9 (ВП-9) Вогнегасник порошковий ВП-9(ОП-9)
Технічні характеристики вогнегасника порошкового ОП-9 (ВП-9)

Маса заряду - 9 кг. вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - 4,5 м.
Вогнегасна здатність - 4А 144В.
Тривалість приведення в дію - 10 с.
Габарити - 628х350х355 мм.
Маса з зарядом - 15 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис вогнегасника порошкового ОП-9 (ВП-9)

Вогнегасник порошковий ОП-9 (ВП-9) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).

Рекомендуємо застосовувати вогнегасник порошковий ОП-9 (ВП-9) для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах.

Вогнегасник порошковий ОП-9 (ВП-9) не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).
 

Вогнегасник порошковий ОП-50 (ВП-45) Вогнегасник порошковий ОП 50 (ВП 45)
Технічні характеристики вогнегасника порошкового ОП-50 (ВП-45)

Маса заряду - 45 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - 9 м.
Вогнегасна здатність - 10А, 233В.
Тривалість приведення в дію - 25 с.
Габарити - 630х1170х800 мм.
Маса з зарядом - 62 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис вогнегасника порошкового ОП-50 (ВП-45)

ОП-50 (ВП-45) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).
Рекомендуємо застосовувати на промислових підприємствах, нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, автотранспортних базах.

Вогнегасник порошковий ОП-50 (ВП-45) не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу).

Вогнегасник порошковий ОП-100 (ВП-90)Вогнегасник порошковий ОП 100 (ВП 90)
Технічні характеристики порошкового вогнегасника ОП-100 (ВП-90)

Маса заряду - 90 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 13 атм.
Довжина викиду - 6 м.
Вогнегасна здатність - 10A; 233 В-2, (8,64).
Тривалість приведення в дію - 50 с.
Габарити - 420х445х1040 мм.
Маса з зарядом - 167 кг.
Температура експлуатації - від - 20 ° С до + 50 ° С.
Призначений термін служби - 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис порошкового вогнегасника ОП-100 (ВП-90)

Вогнегасник порошковий ОП-100 (ВП-90) вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений запірно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (в залежності від марки вживаного вогнегасної порошку).
Рекомендуємо застосовувати вогнегасник порошковий ОП-100 (ВП-90) на промислових підприємствах, нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, автотранспортних базах.

Вогнегасник порошковий ОП-100 (ВП-90) не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних з'єднань.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).
 

Вогнегасники вуглекислотні ОУ (ВВК) Вогнегасники вуглекислотні
Вогнегасники вуглекислотні ручні ОУ-2 (ВВК-1,4), ОУ-3 (ВВК-2), ОУ-5 (ВВК-3,5) і пересувні ОУ-7 (ВВК-5), ОУ-25 (ВВК- 18), ОУ-40 (ВВК-28), ОУ-80 (ВВК-56) призначені для гасіння загорянь різних горючих речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, на промислових підприємствах, на транспортних засобах (залізничному, міському, морському транспорті), в електроустановках, що знаходяться під напругою до 1000 в, в музеях, архівах.

Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів і бруду. Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II, по ГОСТ 15150 в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С.
 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-2 (ВВК-1,4)
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-2 (ВВК-1,4) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Вогнегасник ОУ-2 (ВВК-1,4) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-2 (ВВК-1,4) також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-2 (ВВК-1,4) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-2 (ВВК-1,4) не призначені для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).
Вогнегасники повинні ОУ-2 (ВВК-1,4) експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника ОУ-2 (ВВК-1,4):Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4(ОУ 2)

Найменування вогнегасника ОУ-2 (вогнегасник ВВК-1,4);
маса вогнегасної речовини - 1,4 кг.
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
габаритні розміри: 350х455х125мм.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз в п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасники вуглекислотні ОУ-3 (ВВК-2) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-3 (ВВК-2) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).
Вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається поподанія прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вуглекислотного вогнегасника ОУ-3 (ВВК-2):Вогнегасник вуглекислотний ОУ3 (ВВК2)

Найменування вогнегасника ОУ-3 (вогнегасник ВВК-2);
маса вогнегасної речовини - 2 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 8 сек;
довжина струменя - 3 м .;
вогнегасна здатність - 34B (1,10);
габарити - 600х300х150 мм;
маса з зарядом - 13,5 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз в п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5)
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв.
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі.
Вуглекислотні вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).
Вогнегасники ОУ-5 (ВВК-3,5) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ-5 (ВВК-3,5): Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5)

Найменування вогнегасника ОУ-5 (вогнегасник ВВК-3,5);
маса вогнегасної речовини - 3,5 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 8 сек;
довжина струменя - 3 м .;
вогнегасна здатність - 55B (1,75);
габарити - 790х220х220 мм;
маса з зарядом - 18 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз в п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-7 (ВВК-5)
Вогнегасник вуглекислотний ОУ-7 (ВВК-5) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасник вуглекислотний ОУ-7 (ВВК-5) широко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також в житловому секторі.
Вуглекислотні вогнегасники ОУ-7 (ВВК-5) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-7 (ВВК-5) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-7 (ВВК-5) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).
Вогнегасники ОУ-7 (ВВК-5) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ-7 (ВВК-5):Вогнегасник вуглекислотний ВВК-5(ОУ-7)

Найменування вогнегасника ОУ-7 (вогнегасник ВВК-5);
маса вогнегасної речовини - 5 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 8 сек;
довжина струменя - 3 м .;
вогнегасна здатність - 55B (1,75);
габарити - 400х580х220 мм;
маса з зарядом - 24 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз в п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

 

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25 (ВВК-18)
Вогнегасник вуглекислотний пересувний ОУ-25 (ВВК-18) призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кв. Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25 (ВВК-18) шшіроко використовуються в залізничному транспорті, метро, ​​на АЗС і складах нафтопродуктів.
Вуглекислотні вогнегасники ОУ-25 (ВВК-18) також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників ОУ-25 (ВВК-18) є відсутність слідів гасіння т.к. вуглекислота після використання не залишає слідів.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники ОУ-25 (ВВК-18) не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій). Вогнегасники ОУ-25 (ВВК-18) повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50 ° С. Не допускається поподанія прямих сонячних променів.