Вогнегасник порошковий ВП5(ОП5).Купити вогнегасник порошковий ВП5(ОП5) в Києві.Вогнегасник порошковий ОП5(ВП5)Київ.Купити вогнегасник ВП5(ОП5).Київ вогнегасник ВП5(ОП5).Продаж вогнегасник порошкоавий ВП5(ОП5).Виробництво вогнегасників порошкових ВП5(ОП5)
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5)

Вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5)
Наявність: На складі
538.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5)Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5)

 

Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5) з масою вогнегасної речовини 5кг призначений (залежно від виду зарядженого порошку) для ліквідації пожеж твердих речовин, в основному органічного походження (клас А); пожеж горючих рідин або плавких твердих речовин (клас В); пожеж газоподібних речовин (клас С), а також пожеж електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше 1000 В (пожежа класу Е), при експлуатації в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II по ГОСТ 15150.

 

Вогнегасник ВП-5 (ОП-5) не призначений для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

 

Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5) є виробами багаторазового користування.

 

Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5) використовуються для гасіння загорянь:

• твердих речовин (А),

• горючих рідин (В),

• горючих газів (C),

• електроустановок (Е).

 

Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5) універсальний і недорогий. Вогнегасник ВП-5 широко використовують для усунення осередків загорянь на виробництві, складах горючих матеріалів, на транспорті і в громадських приміщеннях.

 

Вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5) який поставляється відповідає ГОСТ і технічному регламенту про вимоги пожежної безпеки (123-ФЗ від 22.07.2008), пройшли всі стадії розробки, постановки на виробництво, сертифіковані в установленому порядку і випускаються серійно.

• Запірний пристрій вогнегасника порошкового ВП-5 (ОП-5) забезпечена індикатором для оперативного контролю тиску в корпусі. Знаходження стрілки в зеленій зоні свідчить про нормальному робочому тиску. При підвищенні навколишньої температури стрілка може знаходиться в жовтій зоні, що не є критичним. Запірний пристрій пломбується пломбою. На пломбі нанесені індивідуальний номер пломби, дата у форматі місяць-рік (ППР, п. 477 зі Змінами від 17.02.2014).

 

• На етикетку переносних вогнегасників ВП-5(ОП-5), крім даних, регламентованих ГОСТом, наноситься штрих-код виробника. Обов'язково вказується тип і марка використовуваного порошку. У нижній частині етикетки зазначається дата зарядки (допускається ручна маркування).

 

Вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5) призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С або В, С в залежності від типу застосовуваного порошку), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В.

 

Вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5) рекомендується обладнувати легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку, протипожежні щити на хімічних об'єктах, у гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах. Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д).

 

Вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5) повинен експлуатуватися в діапазоні робочих температур від -40 0С до +50 0С.

Технічні характеристики вогнегасник порошковий ВП-5 (ОП-5):

Місткість корпусу, л 6,0
Маса заряду, кг / л 5 +/- 0,25
Робочий тиск, Мпа 1,4 +/- 0,2
Тривалість ОТВ, сек 10
Довжина струменя, м 3
Вогнегасна здатність по класу А 2А
Вогнегасна здатність по класу В 70B
Маса, кг 7,3
Габаритні розміри (діаметр, висота), мм 160 × 505
Вогнегасна речовина Порошок вогнегасний 40% АВСЕ
Температура експлуатації, ° C -40 до +50
Термін служби 10 років
Періодичність перезарядки 1 раз на рік.

* Завжди в наявності порошкові вогнегасники всіх обсягів (від 2-х до 100 л.) І класів пожежогасіння (А, В, С і Е) від Українських заводів-виробників. Кожен вогнегасник супроводжується необхідною документацією. Підлягають перезарядці один раз на п'ять років.

Вогнегасники порошкові
Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2) Вогнегасник порошковий ОП-6(ВП-6) Вогнегасник порошковий ВП-9(ОП-9) Вогнегасник порошковий ОП 50 (ВП 45) Вогнегасник порошковий ОП 100 (ВП 90)
Вогнегасник порошковий ОП2-(ВП-2) Вогнегасник порошковий ОП-6(ВП-6) Вогнегасник порошковий ВП-9(ОП-9) Вогнегасник порошковий   ОП 50 (ВП 45) Вогнегасник порошковий    ОП 100 (ВП 90)

 

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник порошковий ОП-5(ВП-5)
Виробник Україна
Вага 8.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 480.00мм x 160.00мм x 480.00мм
Вага 8,10 кг
Клас пожежі А, В, С
Габаритні розміри, мм Габаритні разміри (h / d), мм: 480 /160
Термін служби вогнегасника 10 років
Призначеняя Вогнегасник порошковий ОП-5 - первинний засіб пожежогасіння. Призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С), а також для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. Призначений для оснащення промислових, с / г приміщень, транспортних засобів.
Купити в 1 клік

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Купити вогнегасник порошковий ВП-5(ОП-5)