Вогнегасник ВП9(ОП9).Вогнегасник порошковий ВП9(ОП9).Продаж порошкових вогнегасників ВП9(ОП9).Вогнегасники порошкові ВП9(ОП9).Виробництво порошкових вогнегасників ВП9(ОП9).Київ вогнегасник ВП9(ОП9).Купити вогнегасник ВП9(ОП9).Вогнегасник ВП9(ОП9).Купити в
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник порошковий ВП-9(ОП-9) ✰✰✰✰✰

Вогнегасник порошковий ВП-9(ОП-9) ✰✰✰✰✰
Наявність: На складі
726.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник порошковий ВП-9 (ОП-9)Вогнегасник порошковий ОП-9 (ОП-9)

 

Вогнегасник порошковий ВП-9(ОП-9) призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С або В, С в залежності від типу застосовуваного порошку).

 

Вогнегасник порошковий ВП-9(О-П9) не призначений для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

 

Порошковий вогнегасник ВП-9(ОП-9) - використовується як основний або додатковий джерело боротьби з вогнем. Можна згасити зажевріли електроприлади, максимальна напруга яких не перевищує 1000В. Отримав досить широке поширення у зв'язку з простотою обслуговування, легкістю застосування і низькою вартістю. Тип пристрою - закачного. Маса речовини для гасіння вогню - 9 кг. Перезарядка вогнегасника - 1 раз на рік, як і його техогляд. Якщо для ваших потреб даний вогнегасник великий - раджу порошковий вогнегасник ОП5 (ВП5), який істотно менший за своїми габаритами. Пропонуємо вам скористатися послугами нашого магазину і купити вогнегасник ОП9 (ОП9) за найнижчою ціною в усій Україні.

 

Цей порошковий вогнегасник ВП9 (ОП9) належить до персональних вогнегасників закачного типу. Виробляється разом з запірно-пусковим механізмом, що призводить вогнегасник в дію за лічені секунди, і манометром, який показує тиск усередині балона на поточний момент часу. Вчасно перевіривши тиск, ви можете надати свій вогнегасник в наш магазин на перезарядку.

 

Ми надаємо всі технічні документи на наші товари, а конкретніше даємо паспорт заводу, який справив товар, і спеціальний сертифікат. Ми завжди раді нашим постійним клієнтам і робимо суттєві знижки постояльцям і просто хорошим людям. Класи гасіння ВП9 (ОП9):

- А (тверді речовини),

- С (горючі гази),

- В (горючі рідини або плавляться тверді тіла) і електроустановки, що знаходяться під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасної порошку).

 

Порошкові вогнегасники ВП-9(ОП-9) призначені для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С або В, С в залежності від типу застосовуваного порошку), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1 000 В , Порошковими вогнегасниками ОП9 (ОП9) рекомендується обладнати легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку, протипожежні щити на хімічних об'єктах, у гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах. Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.). Вогнегасники ОП9 (ОП9) повинні експлуатуватися в діапазоні робочих температур від -40С до + 50С

 

Порошкові вогнегасники ВП-9(ОП-9) ABCE використовуються як первинного засобу гасіння загоряння пожеж класу А (твердих речовин), В (рідких речовин), С (газоподібних речовин) і електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В.

 

Вогнегасники ВП-9(ОП-9) не призначені для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

Принцип роботи всіх порошкових вогнегасників ВП9 (ОП9) заснований на викиді речовини під дією енергії стисненого газу, що знаходиться під надлишковим тиском. Тиск у закачного переносному вогнегаснику ВП9 (ОП9) створюється заправленим вуглекислим газом і заміряється індикатором у вигляді манометра. За цим індикатором Визначається ступінь працездатності вогнегасника ВП9 (ОП9).

 

Для приведення порошкового вогнегасника ВП9 (ОП9) у робочий стан необхідно:

• висмикнути чеку;

• відвести рукоятку вгору для створення надлишкового тиску;

• натиснути рукою на ручку розпилювача і подати порошок на вогнище спалаху.

 

Зберігання порошкових вогнегасників ВП9 (ОП9) може проводитися як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Перевірка проводиться 1 раз рік. Перезарядка, ремонтні роботи, огляд виробляється в спеціальній організації, що займається роботою з вогнегасниками.

Технічні характеристики вогнегасника порошкового ВП-9(ВП-9):
Маса заряду, кг 9 ± 0,4
Робочий тиск, МПа 1,4 ± 0,2
Довжина викиду, м, не менше 4
Час роботи, сек, не менш 15
Вогнегасна здатність 4А, 144В
Габарити, мм 185 × 580
Маса, кг, не більше 12,7
Термін слжби 10 років
Діапазон робочих температур -40 До +50
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник порошковий ОП-9 (ОП-9)
Виробник
Вага 13.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 585.00мм x 180.00мм x 585.00мм
Вага 13 кг
Клас пожежі А, В, С
Габаритні розміри, мм Габаритні разміри (h / d), мм: 585 /180
Призначеняя Вогнегасник порошковий ОП-9 - первинний засіб пожежогасіння. Призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С), а також для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. Призначений для оснащення промислових, с / г приміщень, транспортних засобів.
Купити в 1 клік

Відгуки (2)

Рейтинг 5/5


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник порошковий ВП-9 (ОП-9) ✰✰✰✰✰