Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd
Мова  УкраїнськаRussian

Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd

Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd
Наявність: На складі
1.0грн
преимущества

Опис

Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd

Характеристика кран-комплекту пожежного з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd

Шафа пожежна з одним кран-комплектом Ду 50 (Ду 65) і кран-комплектом пожежним Ду 25 Місце для плоско складываемого рукава: Касета (котушка) Місце для напівтвердого рукава: Котушка Вигляд замку: Врізний замок з запасним ключем, поміщених у двері за склом.

Шафа оснащений: Кріпленням для датчика відкриття дверей, петлями для пломбування, наклейками

Фарбування: епоксидно-поліестерова порошкова

Кольори: RAL 9016 (білий) - стандарт RAL 3000 (червоний) - стандарт Інший - по палітрі RAL (опція) Робочий тиск: Мінімальне: 0.2 МПа Максимальна: 1.0 МПа

Кран-комплект пожежний з напівжорстким рукавом ДУ-25 має сертифікат відповідності України Кран-комплекти пожежні з напівжорстким рукавом для житлових будівель – первинні засоби пожежогасіння ПКК (пожежний кран-комплект) належать до первинних засобів пожежогасіння та розміщується в пожежному шафі.

Кран-комплект пожежний з напівжорстким рукавом складається з декількох елементів, призначених для гасіння пожежі. У Кран-комплект пожежний з напівжорстким рукавом входить:

• Вбудований шафа (b x h x t) 1300х600х250 мм

• Касета (котушка) для плоско складываемого рукава

• Вентиль (клапан) пожежний кутовий бронзовий (чавунний) ДУ-50, 2", або 2,5" Ду -65. Головка з'єднувальна муфтова ДМН-50 (ДМН-70)

• Датчик положення пожежного крана ДППК-50 або ДППК-65

• Рукав пожежний з двома головками ГР-50 (ГР-70) Д-51 (Д-66)

• Ствол пожежний перекрывной PWN-52 Ду-50 спрыск-16 мм, (Ду-65 спрыск-19 мм) або неперекрывные РС50 або РС70

• Головка з'єднувальна цапковая ГЦН-50 (ГЦН-70)

• Кран-комплектом Ду-25 мм у складі:

• Котушка для напівтвердого рукава

Ввентиль пожежний кутовий бронзовий Ду-25

Датчик положення пожежного крана* ДППК-25

Головка з'єднувальна рукавна Ду-25

Рукав пожежний напівжорсткий, довжиною 20 м або (30 м) Ду-25

Стовбур перекрывной DN-25/D10 Ду-25 1

Блок управління пожежним краном (БУПК) БУПК

Датчик відкривання дверей (магнітоконтактний сповіщувач охоронний) СЗМК 1 1-8

Правильно зібраний кран-комплект пожежний з напівжорстким рукавом, що використовується в житлових будівлях і підключений до стаціонарного водопостачання, здатний ефективно протистояти можливим загорянням. При дотриманні всіх вимог ДСТУ до встановлення такого обладнання кран-комплект для житлових будівель здатний до тривалої безперебійної експлуатації без якого-небудь додаткового технічного обслуговування.

Кран-комплект пожарныйй з напівжорстким рукавом можуть оснащуватися як плоско складываемыми, так і напівжорсткими рукавами.Переваги ПКК з напівтвердим рукавом полягають в більш тривалому терміні експлуатації обладнання.  Такий пожежний рукав відразу ж готовий до роботи і дозволяє швидко змінювати напрямок вогнегасної речовини.  Також відзначається «плюс» у вигляді відсутності стрибка тиску при подачі води.

 Розміщення пожежного кран-комплекту з напівжорстким рукавом в житлових будинках

 Наявність пожежного кран-комплекту в житловому приміщенні дозволяє оперативно зреагувати на надзвичайну ситуацію-пожежа.  У більшості випадків в житлових будинках встановлюються так звані «поверхові» кран-комплекти.  У багатоповерхових будинках (вище 47 метрів) потрібне окреме обладнання для установки в кожній квартирі.

 Згідно зі встановленими нормами і правилами пожежні кран-комплекти рекомендується встановлювати таким чином, щоб відстань від поверхні підлоги до відведення становило не менше 15-ти сантиметрів.  Сприяння пожежні крани можуть монтуватися один над іншим.  При цьому другий кран повинен розташовуватися на відстані не менше 1 метра від поверхні підлоги.  У пожежних кранах, призначених для громадських приміщень, слід передбачити наявність ручного вогнегасника.  Внутрішні кран-комплекти встановлюють біля входу в приміщення.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd
Виробник Україна
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Теги Кран комплект пожежний з напівжорстким рукавом HW-25-52Wkd