Лом пожежний для пожежного щита.Продажа пожежного обладнання.Лом пожежний.Купити лом пожежний, пожежне обладнання.Київ лом пожежний.
Мова  УкраїнськаRussian

Лом пожежний для пожежного щита

Лом пожежний для пожежного щита
Наявність: На складі
201.0грн
преимущества

Опис

Лом пожежний для пожежного щитаЛом пожежний для пожежного щита
Застосовують при розчищенні місць пожежі, розтину кровель, обрешітки, обшивки та інших подібних роботах. Лом являє собою круглий стрижень, верхній кінець якого відігнуть під кутом 45 ° і загострений на чотири грані так, що утворюється плоске лезо шириною 10 мм. Довжина заточки 60 мм.
 
Нижній кінець лома також чотиригранний. На відстані 200 мм від верхнього кінця може бути кільце діаметром 30 мм для підвіски його на карабіні. Поверхня ломів пофарбована фарбою в чорний колір.
 
Габаритні розміри 1100 х 160 мм.
Колір чорний.
Маса не більше: 4,5 кг.
 
Механічні властивості металу ломів, гаків і головок багрів повинні бути не нижче, ніж у сталі марки 45 по ГОСТ 1050.
Ломи піддаються випробуванням на вигин шляхом закріплення прямого кінця брухту в опорі на відстані 60 мм і додатки до протилежного кінця брухту типу ЛПУ, а для інших ломів на відстані 1 м від місця закріплення навантаження, що дорівнює: 100 кгс - для ломів типу ЛПТ; 80 кгс - для ломів типу ЛПЛ і ЛПУ в напрямку, перпендикулярному поздовжньої осі брухту, на протязі 10 хв. Поява тріщин і залишкових деформацій не допускається.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Лом пожежний для пожежного щита
Виробник
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Лом пожежний для пожежного щита