Вогнегасник ввпа400.Вогнегасник аерозольний ВВПА-400.Продаж вогнегасників ввпа400.Київ вогнегасник ввпа400.Купити вогнегасник ввпа400.Вогнегасник аерозольний ввпа400.Виробництво вогнегасників ввпа400.Вогнегасник ввпа400.
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400
Наявність: На складі
220.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400Вогнегасник аерозольний ВВПА-400

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 універсальний засіб для пожежогасіння в кожному будинку.

Якщо Ви турбуєтеся про своє здоров'я і безпеки, то ВВПА-400 стане незамінним в разі виникнення вогнища загоряння в кожному будинку, квартирі, офісі, на складі, в автомобілі і т.д. Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 дуже зручний, простий в експлуатації з ним може впоратися не тільки людина не має досвіду роботи з предметами пожежогасіння, а й маленька дитина. А також, що не менш важливо, вогнегасник аерозольний має естетичний вигляд. Чи не дороге і дійовий засіб яке прийде до Вас на допомогу в перші хвилини виникнення пожежі та оперативно ліквідовує вогнище загоряння.

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 здатний погасити вогнища загоряння як тверді горючі матеріали від класу А, так і електрообладнання з напругою до 1000 В класу Е і рідкі матеріали класу В. У його можливості гасіння як комп'ютера, так і паперу, текстилю та дерева. Завдяки своїй внутрішній консистенції, оброблені поверхні за допомогою ВВПА-400, в подальшому запобігають від можливості повторного займання палаючого матеріалу.

Сировина, яке залито в ВВПА-400 має підвищену ендотермічну дію. Тому може дуже швидко і оперативно (навіть ніж водою) охолодити розжарені предмети, виключаючи термоудар, а якщо нанести його на частини тіла, він захистить від відкритого вогню навіть при температурі 1500-3500 * С.

 

Нагадаємо - Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 - економічний і дуже простий у використанні !!!

 

Навіть діти, всього лише знявши ковпачок і направивши на вогнище спалаху і натиснувши на дозатор зможуть без перешкод загасити вогонь. Дозатор дає можливість розпорошити рівно стільки рідини, скільки потрібно для гасіння пожежі. Найголовніше він екологічно безпечний для людей і навколишнього середовища, не завдає шкоди захищається. Все це випробувано і підтверджено необхідними сертифікатами.

 

Технічні характеристики вогнегасника ВВПА-400:

- Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 призначений для гасіння вогнища загоряння на ранніх стадіях, гасить пожежі класу А, В і Е - до 1000В;

- Ендотермічний і швидко гасить ефект;

- Чи безпечно для здоров'я і навколишнього середовища;

- Не містить небезпечних хімікатів і фреонів;

- Простий в застосуванні і оперативне вплив;

- Легкий, дозволяє переміщати і тушкувати 1 рукою;

- Компактний розмір, що дозволяє зберігати його в будь-якому місці;

- Гарантія збереження 5 років.

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 має сертифікат якості, підлягає нормам в Україні.

Рекомендується застосовувати:

- Адміністративні приміщення, побутові будівлі, приміщення і споруди промислових підприємств, приміщення лабораторій. Автомайстерень, гаражів, кіосках, торговельних лотках;

- Будинки з власним електронно-обчислювальними машинами;

- Квартир, житлових будинках, гуртожитках, будинках індивідуальної забудови

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 являє собою аерозольний балон з ефективним вогнегасним складом на водній основі з активним ендотермічну дію і абсолютно безпечний для здоров'я людей і навколишнього середовища. ВВПА-400 призначений для гасіння вогнищ пожежі і загорянь класу А, В, Е. (Гасіння твердих горючих матеріалів, побутової техніки, електроустановок під напругою до 1000 В, горючих рідин).

 

Вогнегасник ВВПА-400, перший в Україні вогнегасник, придатний для використання в домашніх умовах, простий в експлуатації навіть для дітей (досить лише зняти ковпачок, направити на вогнище спалаху і натиснути на дозуючий клапан), екологічно безпечний для людей і навколишнього середовища, не завдає збитку, що захищається. При нанесенні розчину ВВПА-400 на частини тіла і попаданні відкритого вогню на них не залишаються опіки навіть при температурі 1500 - 3500 0С. Дозуючий пристрій дозволяє витрачати вогнегасної речовини рівно стільки, скільки необхідно для гасіння вогнища пожежі. Доступна ціна та надійність в експлуатації. Термін придатності 5 років.

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 сертифікований в Україні і рекомендований до застосування в приміщеннях з персональними електронно-обчислювальними машинами, в цивільних будівлях і спорудах, квартирах житлових будинків, приміщеннях гуртожитків, будівлях індивідуальної забудови, в адміністративних і побутових будинках, приміщеннях і спорудах промислових підприємств, лабораторних приміщеннях, гаражах і автомайстерень, кіосках і торговельних лотках.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник аерозольний ВВПА-400
Виробник Україна
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Теги Вогнегасник аерозольний ВВПА-400