Рукав 77 техніка посилений.Рукав 77 техніка посилений пожежний.Купити рукав 77 техніка посилений для техніки.Продаж пожежних рукавів техніка посилений.Київ рукав пожежний 77 техніка посилений.Характеристики 77 пожежного рукава техніка посилений.Рукав поже
Мова  УкраїнськаRussian

Рукав 77 пожежний техніка посилений

Рукав 77 пожежний техніка посилений
Наявність: На складі
1,698.0грн
преимущества

Опис

Рукав 77 пожежний техніка посилений
 

Рукав 77 техніка посилений має довжину 20м.
Робоче гідравлічний тиск: рукав типу Техніка-16атм., Розривне тиск-40атм.

 

Рукав 77 пожежний техніка посилений має високу стійкість до механічного стирання (має посилений каркас), адаптований до норм ЄС.
Пожежні рукави 77 техніка посилений дозволяють доставляти воду до осередку пожежі від джерела. Рідина - а це може бути водний розчин піноутворювача, надходить під тиском до шістнадцяти атмосфер по рукавної лінії від насоса або колонки.

 

Зараз пожежний рукав 77 техніка посилений виробляють з синтетичних ниток і використовують суцільне внутрішнє полімерне покриття в якості гідроізоляційного шару.
Називати пожежний рукав 77 техніка посилений шлангом не дуже правильно, хоча по суті рукава є шлангами. В історії пожежної охорони збереглося чимало слів з німецьким корінням. Шланг - змія. Дійсно, пожежні рукави 77 лежать на землі подібно гігантським анакондам. При використанні рукава 77 техніки посиленого піддаються механічним навантаженням, отже, повинні бути стійкі до них.

 

Вважається, що найменш схильний до стирання напірний рукав 77 техніка посилений з матеріалу армтекс. Як видно з назви, він злегка армований. Його особливо люблять використовувати бійці-професіонали. Довжина пожежного рукава 77 техніка посилений варіюється, але зазвичай - по стандартам - це двадцять метрів з невеликою похибкою.
 

Пожежний рукав 77 техніка посилений хоч і роблять з міцних матеріалів, вимагає до себе дбайливого ставлення та догляду. Після використання рукав необхідно висушити і акуратно скачати. Щоб не утворювалося заломів, потрібно час від часу перекладати скатку рукава так, щоб місце згину змінювалося.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Рукав 77 пожежний техніка посилений
Виробник
Вага 8.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 200,000.00мм x 150.00мм x
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Рукав 77 пожежний техніка посилений