Вогнегасник ОУ5(ВВК3,5).Вуглекислотний вогнегасник ОУ5(ВВК3,5).Вогнегасник вуглекислотний ВВК3,5(ОУ5).Продаж вогнегасників ввк3,5(оу5).Київ вогнегасник оу5(ввк3,5).Виробництво вогнегасників ввк3,5(оу5).Вогнегасник вуглекислотний ОУ5(ВВК3,5).
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК 3,5)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК 3,5)
Наявність: На складі
1,170.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник вуглекислотний ОУ 5 (ВВК 3,5)Вогнегасник вуглекислотний ОУ5(ВВК3,5)

Призначення вуглекислотного вогнегасника ОУ 5 (ВВК3,5)

Вуглекислотні вогнегасники ОУ5 (ВВК3,5) призначені для гасіння різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, загорянь електрифікованим залізничному і міському транспорті, електроустановок, що знаходяться під напругою до 10000 В, загорянь в музеях, картинних галереях та архівах, широке поширення в офісних приміщеннях при наявності оргтехніки, а також у житловому секторі. Основною перевагою вуглекислотних вогнегасників є те, що двоокис вуглецю не пошкоджує об'єкт гасіння і не залишає слідів.

 

Вуглекислотні вогнегасники ОУ5 (ВВК3,5) застосовуються для гасіння таких речовин:

 • Горючі рідини (В);
 • Горючі гази (С);
 • Електрообладнання (Е), що знаходиться під напругою до 10000 В.

 

Вуглекислотні вогнегасники ОУ5 (ВВК3,5) НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ для гасіння:

 • Твердих горючих речовин (А);
 • Речовин, горіння яких може відбуватися без доступу кисню (Д), (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій);
 • Електроустановок напругою понад 10000 В.

 

Особливості вуглекислотного вогнегасника ОУ5 (ВВК3,5)

Вуглекислотний вогнегасник - закачного вогнегасник високого тиску з зарядом рідкого двоокису вуглецю (по ГОСТ 8050-85), що знаходиться під тиском насичених парів.

 

Робота вогнегасника ОУ5 (ВВК3,5) заснована на витісненні заряду двоокису вуглецю під дією власної надлишкового тиску, який створюється при наповненні вогнегасника. Двоокис вуглецю перебуває в балоні під тиском 5,7 МПа (60 кгс / см2) при температурі навколишнього повітря + 20С. Максимальний робочий тиск у балоні при температурі + 50С, не повинно перевищувати 14,7 МПа (150 кгс / см2).

 

Вогнегасну дію вуглекислоти засноване на охолодженні зони горіння і розведенні горючої пароповітряної середовища інертним (не горючі) речовиною до концентрацій, при яких відбувається припинення реакції горіння.

 

При щорічному контролі маси заряду термін служби вуглекислотного вогнегасника ОУ5 (ВВК3,5) до перезарядки складає 5 років. Перезарядка і технічне обслуговування проводиться не рідше 1 разу на 5 років. Зарядку, перезарядку, огляд і технічне обслуговування вогнегасника слід проводити тільки на станціях технічного обслуговування, які мають відповідну ліцензію.

 

Переогляд балона вуглекислотного вогнегасника ОУ5 (ВВК3,5), як посудини працює під тиском, робити через 10 років.

Гарантійний термін експлуатації вогнегасника ОУ5 (ВВК3,5) 12 міс. з дня продажу, але не більше 18 міс. з дня виготовлення.

 

При використанні вуглекислотних вогнегасників ОУ5 (ВВК3,5) слід дотримуватися запобіжних заходів:

 • При гасінні електроустановок відстань до розтруба повинно бути не менше 1м;
 • Уникайте контакту розтруба вогнегасника з відкритими частинами тіла (-70С);
 • Після використання вуглекислотного вогнегасника ретельно провітрити приміщення.

 

Комплектація вуглекислотного вогнегасника ОУ5 (ВВК3,5)

 • вогнегасник - 1 шт.,
 • шланг з розтрубом в зборі (довжина 0,4 м) - 1 шт.,
 • керівництво по експлуатації, суміщене з паспортом на вогнегасник - 1 шт.

 

Додаткова інформація по вогнегаснику ВВК3,5(ОУ5)

При виникненні пожежі необхідно висмикнути чеку, направити сопло в бік вогню, натиснути на важіль запірного пристрою і приступити до гасіння пожежі.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК3,5) призначений для гасіння загорянь речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, загорянь електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 000 В, рідких і газоподібних речовин (клас В, С), загорянь в архівах, музеях, картинних галереях.

Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК3,5) не призначений для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій), хімічних речовин і їх сумішей, пірофорних і полімерних матеріалів, а також інших матеріалів , схильних до тління всередині об'єму речовини і горіння без доступу повітря (бавовна, деревна тирса, трав'яна мука, піроксилін і т.п.)

В якості вогнегасної речовини застосовується діоксид вуглецю (CO2), при переході вуглекислоти з рідкого стану в газоподібний відбувається збільшення її обсягу в 400-500 разів, супроводжуване різким охолодженням до температури -72 ° C і часткової кристалізацією.

Ефект вогнегасіння досягається двояко: зниженням температури вогнища загоряння нижче точки займання, і витісненням кисню із зони горіння негорючим вуглекислим газом.

 

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ5 (ВВК3,5).

Технічні характеристики вогнегасника вуглекислотного ОУ 5 (ВВК 3,5).

Маса заряду, кг, не менше

4,75

Робочий тиск, МПа, не менше

5,88

Час роботи, сек, не менш

8

Довжина викиду, м, не менше

3

Вогнегасної здатність *

55В

Габарити, мм

730х230х520

Маса, кг, не більше

16,0

* 10В - горіння 10 літрів бензину шаром 3 см, що знаходиться в деку, що має форму кола (13В - відповідно 13 літрів, 34В - 34 літра і т.д.)

Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК 3,5)

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК 3,5)
Виробник Україна
Вага 12.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 618.00мм x 140.00мм x 618.00мм
Вага 12,0кг
Клас пожежі В С
Габаритні розміри, мм Габаритні разміри (h / d), мм: 618/140
Термін служби вогнегасника 10 років
Призначеняя Вогнегасник вуглекислотний ВВК3,5 (ОУ-5) - первинний засіб пожежогасіння. Призначений для гасіння загорянь речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, загорянь електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 1000 В, рідких і газоподібних речовин (клас В, С), загорянь в архівах, музеях, картинних галереях. Вогнегасна дія вуглекислоти засноване на охолодженні зони горіння і розведенні горючої пароповітряної середовища інертним (не горючі) речовиною до концентрацій, при яких відбувається припинення реакції горіння.
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник вуглекислотний ОУ5 (ВВК3, 5)