Вогнегасник ОП-5 купити в Києві.Сертифіковані і паспортезовані
Мова  УкраїнськаRussian

Вогнегасник ОП-5 ✰✰✰✰✰

Вогнегасник ОП-5 ✰✰✰✰✰
Наявність: На складі
538.0грн
преимущества

Опис

Вогнегасник ОП-5

Призначення вогнегасника ОП-5

Вогнегасники порошкові закачні ОП-5 (з) з масою вогнегасної речовини 5 кг призначені (залежно від виду зарядженого порошку) для ліквідації пожеж твердих речовин, в основному органічного походження (клас А); пожеж горючих рідин або плавких твердих речовин (клас В); пожеж газоподібних речовин (клас С), а також пожеж електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше 1000 В (пожежа класу Е), при експлуатації в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II по ГОСТ 15150.

Вогнегасники ОП-5з не призначені для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів і інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

Вогнегасники ОП-5з є виробами багаторазового користування.

Технічні характеристики вогнегасника ОП-5з

Клас пожежі - АВСЕ

Маса заряду порошку, кг, не менее5 ± 0.25

Робочий тиск, МПа1.4 ± 0.2

Довжина струменя, м - 3

Тривалість подачі ОТВ, с, не менш - 10

Вогнегасна здатність вогнегасника ОП5 по класу пожеж:Вогнегасник ОП-5з

- модельний осередок класу А2 А

- модельний осередок класу В70 В

Термін служби вогнегасника, років10

Габаритні розміри, мм:

- висота - 466

- діаметр - 157

Витісняє газ - Повітря

Огляду не реже1 раз в 1 рік.

Діапазон робочих температур, ° С-50 ... + 50

Вогнегасники ОП-5з порошкові (ОП) використовуються для гасіння загорянь: твердих речовин (А), горючих рідин (В), горючих газів (C), електроустановок (Е).

Порошкові вогнегасники ОП-5з універсальні і недорогі. Їх широко використовують для усунення вогнищ загорянь на виробництві, складах горючих матеріалів, на транспорті і в громадських приміщеннях.

Все що поставляються порошкові вогнегасники ОП-5з відповідають ГОСТ і технічного регламенту про вимоги пожежної безпеки (123-ФЗ від 22.07.2008), пройшли всі стадії розробки, постановки на виробництво, сертифіковані в установленому порядку і випускаються серійно. На етикетку переносних вогнегасників, крім даних, регламентованих ГОСТом, наноситься штрих-код виробника. Обов'язково вказується тип і марка використовуваного порошку. У нижній частині етикетки зазначається дата зарядки (допускається ручна маркування).

Запірний пристрій порошкового вогнегасника ОП-5з забезпечено індикатором для оперативного контролю тиску в корпусі. Знаходження стрілки в зеленій зоні свідчить про нормальному робочому тиску. При підвищенні навколишньої температури стрілка може знаходиться в жовтій зоні, що не є критичним.

Запірний пристрій пломбується пломбою. На пломбі нанесені індивідуальний номер пломби, дата в форматі місяць-рік (ППР, п. 477 зі Змінами від 17.02.2014).

Порошкові вогнегасники ОП-5з призначені для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С або В, С в залежності від типу застосовуваного порошку), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. порошковими вогнегасниками рекомендується обладнати легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку, протипожежні щити на хімічних об'єктах, в гаражах, майстерень, офісах, готелях і квартирах. Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.). Вогнегасники повинні експлуатуватися в діапазоні робочих температур від -40 0С до +50 0С.

Огнетушитель ОП-5з

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вогнегасник ОП-5з
Виробник
Вага 8.00кг
Габарити (Д x Ш x В) 480.00мм x 160.00мм x 480.00мм
Вага 8,10 кг
Клас пожежі А, В, С
Габаритні розміри, мм Габаритні разміри (h / d), мм: 480 /160
Термін служби вогнегасника 10 років
Призначеняя Вогнегасник порошковий переносний закачаного типу ОП-5 - первинний засіб пожежогасіння. Призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоподібних речовин (класу А, В, С), а також для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. Призначений для оснащення промислових, с / г приміщень, транспортних засобів.
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Вогнегасник ОП-5з