Клапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапка.Продаж пожежних кранівДУ50.Кран пожежний ДУ50.Вентиль пожежний ДУ50.Київ крани пожежні ДУ50 латунь.Купити кран пожежний ДУ50 латунь.Вентилі пожежні ДУ50 латунь.
Мова  УкраїнськаRussian

Клапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапка

Клапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапка
Наявність: На складі
801.0грн
преимущества

Опис

Клапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапкаКлапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапка

Клапан пожежний латунний прямоточний ДУ50 Ру 1,6 МПа з умовним проходом DN 50 на тиск Ру 1,6 МПа і приєднувальних виконанням муфта-Цапка.
Клапана ДУ50 встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних приміщень, магазинів, ресторанів, готелів і т. Д. І застосовуються для управління подачею води з температурою до плюс 50 ° С і робочим тиском 1,6 МПа (16 кг / см2) в пожежному крані.
Конструкція клапана ДУ50 забезпечує можливість його установки і експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиків вниз.
 
 
Технічні характеристики пожежного крана ДУ50:

Тип
крана

Dy

Будівельна довжина,
мм(l)

Висота
мм (H)

Приєднувальна різьба
дюйм (G)

Робоче середовище

Маса,
кг, не
більше

Максимальна
температура
робочого середовища °C

КПЛП 50-1

50

117

150

2

вода

1,4

50

 

Пожежні вентилі латунні (крани) діаметром 50 мм, 65 мм.

Пожежні вентилі латунні (крани) діаметром 50 мм, 65 мм.
Вентилі пожежні (клапани) діаметром 65 мм (Ду-65), використовують в якості запірної арматури у внутрішньому і зовнішньому протипожежному водопроводі, комплектування пожежних постів і пожежних шаф. Крани пожежні, вентилі та клапани діаметром 65 мм, мають вихідні різьблення внутрішні або зовнішні. Для зовнішньої різьби використовують муфтові гайки ГМ, для внутрішньої різьби використовують гайки цапкові ГЦ.
 
Кран пожежний ДУ50 латунь
Пожежний кран ДУ50 латунь відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана ДУ50 за матеріалом виготовлення: чавунний і латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Ч) або (Л).
Так само вентилі ДУ50 латунь класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають різьбу муфтову - цапкова (внутрішню, або зовнішню). Пристрій пожежного крана різний, так при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
 
 
Вентиль пожежний ДУ50 латунь виготовлений з високоякісних матеріалів: латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ і чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії. На вхідному і вихідний отвір клапана є різьблення різного типу муфта або Цапка.
 
 
Кран пожежний ДУ50латунь - при установці внутрішніх пожежних кранів необхідно обробити різьблення вентиля і потім прикручувати його до системи водопроводу, що дозволяє відразу вводити пожежний кран в експлуатацію. Складна конструкція, як і будь-яке інше пожежне обладнання вимагає перевірки і випробування. Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
 
 
Необхідно утримувати систему пожежогасіння в стані готовності, інакше при виникненні пожежі ви не зможете скористатися їй, заощадивши гроші на технічному обслуговуванні!
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Клапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапка
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Клапан пожежний ДУ 50 латунь муфта-цапка