Вентиль ду65 чавунний.Вентиль пожежний чавунний кутовий ду65.Київ вентель чавунний ду65.Купити кран пожежний ду65чавунний.Київ кран пожежний ду65.Кран пожежний ду65.Вентиль пожежний ду65.
Мова  УкраїнськаRussian

Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65

Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65
Наявність: На складі
420.0грн
преимущества

Опис

Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65
 

Клапан (вентиль) ДУ 65 кутовий 90 ° з діаметром умовного проходу 65мм з чавуну КЧ 30-6-Ф і приєднувальним виконанням муфта-Цапка.
Вентель чавунний ДУ65 встановлюють в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. і застосовуються для керування подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кгсм2) в пожежному крані.

 

Технічні характеристики пожежного крана ДУ-65

Робочий тиск, МПа 1,6
Робоче середовище Вода
Напрямок подачі робочого середовища Під клапан
Максимальна температура робочого середовища, C 50
Напрямок обертання маховика марковано, проти годинникової стрілки не менше 3 обертів
Ущільнення затвора гумове, шпиндель ущільнюється сальниковой набиванням.
Максимальна температура 50 ° С
Вентиль ДУ-65 має кутову конструкцію 90 град.
Напрямок руху води одностороннє, зазначено стрілкою на корпусі.
Умовний прохід Ду65
Маса 3,6 кг.


Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65

Клапан пожежного крана ДУ-65 відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний і латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Ч) або (Л).
Так само вентилі ДУ-65 класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають різьбу муфтову - цапкова (внутрішню, або зовнішню). Пристрій пожежного крана ДУ-65 різний, так при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.

 

Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65 виготовлений з високоякісних матеріалів: латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ і чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії. На вхідному і вихідний отвір клапана є різьблення різного типу муфта або Цапка.

Вентиль пожежний чавунний кутовий ДУ-65 - при установці внутрішніх пожежних кранів необхідно обробити різьблення вентиля і потім прикручувати його до системи водопроводу, що дозволяє відразу вводити пожежний кран в експлуатацію. Складна конструкція, як і будь-яке інше пожежне обладнання вимагає перевірки і випробування. Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вентиль пожежний чавунний кутовий ДК-65
Виробник Україна
Вага 3.50кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта
801.0грн
Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
801.0грн
Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
801.0грн
Кран пожежний ДУ-25 латунний
192.0грн

Теги Вентиль пожежний чавунний кутовий ДК-65