Вентиль ДУ 50 пожежний латунний.Пожежний кран ду 50 латунь.Продаж пожежних кранів ду50 латунь.Купити кран пожежний ду50 латунь.Купити вентиль пожежний ду50 латунь.Пожежні крани ду50 латунь.Київ крани пожежні ду50 латунь.Вентиль пожежний ду50 латунь.
Мова  УкраїнськаRussian

Вентиль пожежний латунний прямий ДУ-50

Вентиль пожежний латунний прямий ДУ-50
Наявність: На складі
820.0грн
преимущества

Опис

Вентиль пожежний латунний прямий ДУ-50
 

Крани пожежні ДУ 50 латунь можуть встановлюватися на внутрішніх водопровідних мережах з метою приєднання до нього напірного пожежного рукава і подачі води на пожежогасіння.
Маса не більше -1,8 кг.
Маркування - 15БЗР
Діаметр, вентиль (мм) - 51
Вид різьблення (вхід / вихід) - внутрішня / зовнішня

 

Клапани пожежні ДУ50 латунь встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. і застосовуються для керування подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кгсм2) в пожежному крані.
 

Технічні характеристики пожежного крана ДУ-50 латунь

Робочий тиск, МПа 1,6
Робочt середовище Вода
Напрямок подачі робочого середовища Під клапан
Максимальна температура робочого середовища 0C 70
Напрямок обертання маховика марковано, проти годинникової стрілки не менше 3 обертів
Ущільнення затвора  гумове, шпиндель ущільнюється сальникової набиванням
Вентиль ПК-50 має кутову конструкцію 90 град.
Напрямок руху води одностороннє вказано стрілкою на корпусі
Умовний прохід Ду50
Маса 2,2кг.
Матеріал Латунь

Область призначення

Для установки на трубопровід в якості запірного пристрою

Клапани пожежні (вентилі, крани) ДУ50 латунь - призначені для застосування в пожежних кранах, що встановлюються в системах внутрішнього пожежного водопроводу. Пожежні вентилі ДУ50 латунь встановлюються на водопровідних мережах для під'єднання до них пожежних рукавів. Кутова конструкція клапана ДУ50 латунь відповідає вимогам пожежної безпеки, встановленим в НПБ 154-2000. Неодмінною умовою для установки клапана є доступ води, який забезпечується підключенням до водопровідної мережі або спеціальному пожежного гідранта. Увага! Згідно норм пожежної безпеки НПБ 154-2000 використання кульових кранів в системі протипожежного водопроводу заборонено.
 

Клапани пожежного крана ДУ50 латунь встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. Застосовуються для керування подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кг \ см2) в пожежному запорном клапані. Конструкція пожежного вентиля ДУ50 забезпечує можливість його установки та експлуатації в будь-якому положенні, крім маховиків вниз.
Кран пожежний, клапан пожежний, вентилі пожежного крана.

 

Клапан пожежного крана ДУ50 латунь відноситься до арматури пожежного обладнання, яка встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6МПа. Існує два типи внутрішнього клапану пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний і латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Ч) або (Л).
Так само вентилі ДУ50 латунь класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають різьблення муфтову - цапкові (внутрішню, або зовнішню). Пристрій пожежного крана ДУ50 латунь різне, так при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.

 

Вентиль пожежного крана ДУ50 латунь виготовлений з високоякісних матеріалів: латунь - вентиль 15б3р, КПЛ, КПЛМ і чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, нержавіючий та не піддається корозії. На вхідному і вихідному отворі клапана є різьблення різного типу муфта або Цапка.
 

Кран пожежний ДУ50 латунь - при установці внутрішніх пожежних кранів необхідно обробити різьблення вентиля і потім прикручувати його до системи водопроводу, що дозволяє відразу вводити пожежний кран в експлуатацію. Складна конструкція, як і будь-яке інше пожежне обладнання вимагає перевірки і випробування. Перевірка пожежних кранів ДУ50 латунь проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
 

Необхідно утримувати систему пожежогасіння в стані готовності, інакше при виникненні пожежі ви не зможете скористатися нею, заощадивши гроші на технічному обслуговуванні!

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вентиль пожежний латунний прямий ДУ-50
Виробник Україна
Вага 1.80кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта
801.0грн
Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
801.0грн
Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
801.0грн
Кран пожежний ДУ-25 латунний
192.0грн

Теги Вентиль пожежний латунний прямий ДУ-50