Кран пожежний ДУ-25 латунний.Кран пожежний ДУ25.Продаж пожежних кранів ДУ25.Київ кран ДУ25.Виробництво пожежних кранів ДУ25.Купити кран пожежний ДУ25.Крани пожежні ДУ25.Кран пожежний ДУ25.
Мова  УкраїнськаRussian

Кран пожежний ДУ-25 латунний

Кран пожежний ДУ-25 латунний
Наявність: На складі
192.0грн
преимущества

Опис

Кран пожежний ДУ-25 латуннийКран пожежний ДУ-25 латунний
Клапан (вентиль) кутовий ДК 25- 125 ° з діаметром умовного проходу 25мм з латунного сплаву і приєднувальних виконанням муфта-Цапка.
Клапани встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів і т.д. і застосовуються для управління подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кгсм2) в пожежному крані.

 

Технічні характеристики пожежного крана ДУ25
Робочий тиск, МПа - 1,6
Робоче середовище - Вода
Напрямок подачі робочого середовища - Під клапан
Максимальна температура - 50 ° С
Вентиль має кутову конструкцію-125 град.
Напрямок руху води - одностороннє, зазначено стрілкою на корпусі.
Умовний прохід Ду25,
маса до 0,35 кг.

 

Короткий опис пожежного крана ДУ25:
Клапан пожежний з умовним проходом ДУ-25 в комплекті з датчиком положення пожежного крана ДППК-1, для установки в кран-комплекті ДУ-25 з напівтвердим рукавом відповідно до ДБН В.2.5-64 діє до: 2012
Детальний опис пожежного крана ДУ25:

 

Пожежний кран ДУ25 кутовий з діаметром умовного проходу 25мм з чавуну і приєднувальних виконанням муфта-Цапка встановлюються в системах внутрішнього протипожежного водопроводу житлових будинків та інших будівель і споруд, і застосовується для управління подачею води з температурою до плюс 50 ° C і робочим тиском 1,6 МПА (16 кгсм2) в пожежному крані.
 

Згідно з діючими «Державним будівельним нормам України» ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення »п.4.26 в шафах пожежних кранів слід встановлювати кнопки, при натисканні яких повинні надходити сигнали на запускання пожежних насосів, відкриття засувки на обвідній лінії водомірного вузла, на відкриття поверхових клапанів дим видалення і на включення проти димних вентиляторів. Крім того, сигнал повинен автоматично надходити від датчика положення пожежного крана (ДППК), встановленого так, щоб сигнал надійшов у разі відкриття наполовину будь-якого з пожежних кранів. При цьому повинен забезпечуватися контроль цілісності ліній живлення датчиків.
 

Датчик положення пожежного крана "ДППК-І"Датчик положення пожежного крана "ДППК-І" призначений для установки на латунних кутових запірних клапанах внутрішніх пожежних кран-комплектів з умовним проходом 25, 50 і 65 мм, систем протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів. Датчик призначений для безперервної цілодобової роботи в системах пожежогасіння. Формування сигналу на запускання пожежних насосів чи іншого обладнання забезпечується зміною електричного опору датчика при відкриванні крана наполовину. ДППК встановлюється на кришку і шпиндель клапана і не заважає його відкриття і закриття. Датчик працює в режимі напруги харчування 12-24В постійного струму і зберігає працездатність при значення напруги на датчику від 1 до 27В. Діапазон робочих температур від +1 до + 55 C °.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран пожежний ДУ-25 латунний
Виробник
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта
801.0грн
Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
801.0грн
Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
801.0грн

Теги Кран пожежний ДУ-25 латунний