Вентиль пожежний ду50 латунний кутовий.Кран 50 пожежний латунний кутовий.Продаж пожежних кранів.Пожежні крани латунні кутові ду50.Київ латунні крани ду50.Купити кран пожежний ду50.
Мова  УкраїнськаRussian

Вентиль пожежний ДУ-50 латунний кутовий

Вентиль пожежний ДУ-50 латунний кутовий
Наявність: На складі
470.0грн
преимущества

Опис

Вентиль пожежний ДУ-50 латунний кутовийВентиль пожежний ДУ-50 латунний кутовий

 
Крани пожежні ДУ50 латунні можуть встановлюватися на внутрішніх водопровідних мережах з метою приєднання до нього напірного пожежного рукава і подачі води на пожежогасіння.
 
Приєднання: муфта-Цапка
Середовище робоче: Вода прісна
Матеріал (основний): Латунь
Діаметр, вентиль (мм) - 50
Призначення: Запірний пристрій на трубопроводі
Тиск умовний PN, МПа (кгс / см2): 1,6 (16) Комплект поставки: клапан в зборі, гумове ущільнення затвора клапана фіксується на золотнику за допомогою шайби і гайки.
 
 
Пожежні вентилі латунні (клапани) діаметром 50 мм, 65 мм.
Вентилі пожежні (клапани) діаметром 50 мм (Ду-50), використовують в якості запірної арматури у внутрішньому і зовнішньому протипожежному водопроводі, комплектування пожежних постів і пожежних шаф. Крани пожежні, вентилі та клапани діаметром 50 мм, мають вихідні різьблення внутрішні або зовнішні. Для зовнішньої різьби використовують муфтові гайки ГМ, для внутрішньої різьби використовують гайки цапкові ГЦ.
 
 
Вентиль пожежного крана ДУ-50 виготовлений з високоякісних матеріалів: латунь - ДУ-50 і чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії. На вхідному і вихідний отвір клапана є різьблення різного типу муфта або Цапка.
Кран пожежний ДУ-0 латунний - при установці внутрішніх пожежних кранів необхідно обробити різьблення вентиля і потім прикручувати його до системи водопроводу, що дозволяє відразу вводити пожежний кран в експлуатацію. Складна конструкція, як і будь-яке інше пожежне обладнання вимагає перевірки і випробування. Перевірка пожежних кранів ДУ-50 проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
 
 
Необхідно утримувати систему пожежогасіння в стані готовності, інакше при виникненні пожежі ви не зможете скористатися їй, заощадивши гроші на технічному обслуговуванні!
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Вентиль пожежний ДУ-50 латунний кутовий
Виробник Україна
Вага 3.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Клапан пожежний ДУ 50 муфта-муфта
470.0грн
Клапан пожежний ДУ50 муфта-Цапка
470.0грн
Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
470.0грн
Кран пожежний ДУ-25 латунний
130.0грн

Теги Вентиль пожежний ДУ-50 латунний кутовий