Кран ДУ50 латунні 90 ° Цапка-цапка.Кран пожежний ДУ 50 латунні 90 ° Цапка-цапка.Продаж пожежних кранів ДУ50 латунні 90 ° Цапка-цапка.Кіев кран пожежний ДУ50 латунні 90 ° Цапка-цапка.Продаж пожежного та протипожежного оборудованія.Крани ДУ50 латунні 90 ° Ц
Мова  УкраїнськаRussian

Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка

Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
Наявність: На складі
801.0грн
преимущества

Опис

Кран пожежний ДУ 50 латунний 90 ° Цапка - ЦапкаКран пожежний ДУ 50 латунний 90 ° Цапка - Цапка

 
Клапани пожежних кранів ДУ50 латунний 90 ° Цапка-Цапка призначені для відкриття потоку води в пожежних кранах.
Різьба (вхід / вихід): зовнішня / зовнішня.
 
Вентилі ДУ50 латунні 90 ° Цапка-Цапка встановлюються на водопровідних мережах для під'єднання до них пожежних рукавів та іншого спец. обладнання. Виготовляються з латуні або ковкого чавуну з умовним проходом 50 і 65 мм. Діляться на кутові (900 і 1250) і прямоточні, з зовнішньої і внутрішньої різьбленням. Робочий тиск 1,6 МПа.
 
Вентилі ДУ50 латунні 90 ° Цапка-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Один з типів внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення - це латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Л).
 
Вентилі ДУ50 латунні 90 ° Цапка-Цапка мають різний вигляд для установки: кутові 125 ° КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
Комплект для гасіння пожежі, що встановлюється на водопроводі, називається пожежним краном. Установка включає не тільки запірну арматуру, а й пожежний рукав, ствол і ящик. Вимоги ППБ обумовлюють норми і вимоги, яким повинні відповідати пожежні крани, їх розміщення та обладнання.
 
Крани ДУ50 латунні 90 ° Цапка-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний (Ч) і латунний (Л), звідси і позначення пожежного крана.
Крани ДУ50 латунні 90 ° Цапка-Цапка класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають на вхідному і вихідному отворі клапана різьблення різного типу: муфтову (внутрішню), або цапкова (зовнішню).
 
Пристрій пожежного крана ДУ50 латунного 90 ° Цапка-Цапка може бути різним, тому при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
Крани ДУ50 латунні 90 ° Цапка-Цапка виготовлені з високоякісних матеріалів:
латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ
чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії.
 
Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Кран ДУ50 латунний 90 ° цапка-цапка