Кран ДУ50 латунь ДУ50 латунь 90° муфта-цапка.Кран пожежний ДУ50 латунь 90° муфта-цапка.Продаж пожежних кранів ДУ50 латунь 90° муфта-цапка.Київ кран пожежний ДУ50 латунь 90° муфта-цапка.Продаж пожежного та протипожежного обладнання.Крани ДУ50 латунь 90° м
Мова  УкраїнськаRussian

Кран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-Цапка

Кран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-Цапка
Наявність: На складі
801.0грн
преимущества

Опис

Кран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-ЦапкаКран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-Цапка

 

Кран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-Цапка призначені для відкриття потоку води в пожежних кранах.

Різьба (вхід / вихід): внутрішня / зовнішня.

Вентилі ДУ50 латунь 90 ° муфта-Цапка встановлюються на водопровідних мережах для під'єднання до них пожежних рукавів та іншого спец. обладнання. Виготовляються з латуні або ковкого чавуну з умовним проходом 50 і 65 мм. Діляться на кутові (900 і 1250) і прямоточні, з зовнішньої і внутрішньої різьбленням. Робочий тиск 1,6 МПа.

 

Клапан пожежного крана ДУ50 латунь 90 ° муфта-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Один з типів внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення - це латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Л).

Ці вентилі мають різний вигляд для установки: кутові 125 ° КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.

Комплект для гасіння пожежі, що встановлюється на водопроводі, називається пожежним краном. Установка включає не тільки запірну арматуру, а й пожежний рукав, ствол і ящик. Вимоги ППБ обумовлюють норми і вимоги, яким повинні відповідати пожежні крани, їх розміщення та обладнання.

 

Що таке пожежний кран ДУ50 латунь 90 ° муфта-Цапка ?

Пожежний кран ДУ50 латунь 90 ° муфта-Цапка прийнято відносити до найпростішого пожежного обладнання, ефективному на ранніх стадіях гасіння пожеж.

Клапан пожежного крана ДУ50 латунь 90 ° муфта-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний (Ч) і латунний (Л), звідси і позначення пожежного крана.

 

Так само клапани пожежного крана ДУ50 латунь 90 ° муфта-Цапка класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають на вхідному і вихідному отворі клапана різьблення різного типу: муфтову (внутрішню), або цапкова (зовнішню).

• Пристрій пожежного крана може бути різним, тому при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.

• Вентиль пожежного крана виготовлений з високоякісних матеріалів:

латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ

чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії.

 

Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.

Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-Цапка
Виробник Україна
Вага 2.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Кран пожежний ДУ 50 латунь 90 ° муфта-Цапка