Кран ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка.Кран пожежний ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка.Продаж пожежних кранів ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка.Київ кран пожежний ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка.Продаж пожежного та протипожежного обладнання.Крани ДУ65 пожеж
Мова  УкраїнськаRussian

Кран пожежний ДУ 65 муфта-цапка латунь

Кран пожежний ДУ 65 муфта-цапка латунь
Наявність: На складі
1,540.0грн
преимущества

Опис

Кран пожежний ДУ 65 муфта-Цапка латуньКран пожежний ДУ 65 муфта-Цапка латунь

Призначений для блокування і регулювання потоку рідин і газоподібних речовин при робочих тисках до 2500кг / см2 і температурах середовищ від -200 до +450 ° С.
Не допускається використання в сильнозагрязненная середовищах. Має одне робоче напрямок.
 
Технічні характеристики крана ДУ65 пожежного латунного муфта-Цапка:
Матеріал виготовлення латунь
Тип з'єднання муфта-цапка
Кут між осями з'єднань 180 0С
Діаметр 50 мм
Робочий тиск 1,6 МПа
Температура не більше +50 0С
Кран ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка встановлюються на водопровідних мережах для під'єднання до них пожежних рукавів та іншого спец. обладнання. Виготовляються з латуні або ковкого чавуну з умовним проходом 50 і 65 мм. Діляться на кутові (900 і 1250) і прямоточні, з зовнішньої і внутрішньої різьбленням. Робочий тиск 1,6 МПа.
 
Кран ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Один з типів внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення - це латунний, звідси і позначення пожежного крана маркою (Л).
 
Кран ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка мають різний вигляд для установки: кутові 125 ° КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
Комплект для гасіння пожежі, що встановлюється на водопроводі, називається пожежним краном. Установка включає не тільки запірну арматуру, а й пожежний рукав, ствол і ящик. Вимоги ППБ обумовлюють норми і вимоги, яким повинні відповідати пожежні крани, їх розміщення та обладнання.
Кран ДУ65 пожежний латунь муфта-Цапка відноситься до арматури пожежного обладнання, що встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єкті при робочому тиску 1,6 МПа. Існує два типи внутрішнього клапана пожежного крана за матеріалом виготовлення: чавунний (Ч) і латунний (Л), звідси і позначення пожежного крана.
 
Кран ДУ65 пожежний латунь муфта-цапка класифікуються по виду монтажу пожежного крана до трубопроводу і мають на вхідному і вихідному отворі клапана різьблення різного типу: муфтову (внутрішню), або цапкова (зовнішню).
 
  • Пристрій пожежного крана ДУ65 пожежний латунь муфта-Цапка може бути різним, тому при монтажі шафи для пожежного крана не завжди труба внутрішнього водопостачання має зручне розташування, тому всі вентилі мають різний вигляд (конфігурацію) для установки: кутові 125 ° КПЧ, КПЛ, КПЛМ і 90 °, так само прямі пожежні клапани типу 15БЗР.
  • Крани ДУ65 пожежний латунь муфта-Цапка виготовлені з високоякісних матеріалів:
  • латунь - вентиль 15Б3р, КПЛ, КПЛМ
  • чавун - вентиль КПЧ, сплаву заліза і вуглецю, що надає високу надійність в роботі систем пожежогасіння, а також матеріал, що не іржавіє і не піддається корозії.
 
Перевірка пожежних кранів проводиться не рідше двох разів на рік: перевірка працездатності, робочого тиску, сальникового ущільнення.
Купити в 1 клік

Специфікація

Модель: Кран пожежний ДУ 65 муфта-цапка латунь
Виробник Україна
Вага 3.00кг
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

Теги Кран пожежний ДУ 65 муфта-цапка латунь